Lalki Tonner

Wszystko o lalkach od Roberta Tonnera.
Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: Lalki Tonner

Post autor: selene13 »

A kto powiedział, że lalki mają odzwierciedlać klasyczne piękno???
I nie zgadzam się, że w sukniach wyglądają źle:
Obrazek
Obrazek
I dwa ostatnie zdjęcia z Internetu
Obrazek
Obrazek

Po za tym mówimy tu tylko o jednym rodzaju Tonnerek. Dla przypomnienia; są również Evangeline (i tu zgadzam się, mają wielkie łapska, wielkie oczyska, ale taka ich uroda. Mnie akurat ujęły tymi właśnie oczyskami), są Ellowyne i są również Tonnerki porcelanowe i pewnie inne nieznane mi.
http://selene13.pinger.pl/szukaj/wpisu? ... msg=tonner
http://selene13.pinger.pl/szukaj/wpisu? ... evangeline

Mam dziewięć Tonnerek i jak do tej pory nie miałam problemu z odpryskującym plastikiem.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lalki Tonner

Post autor: Miranda »

selene13 pisze:A kto powiedział, że lalki mają odzwierciedlać klasyczne piękno???
A kto powiedział, że każdy musi lubić Tonnerki? ;)

Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: Lalki Tonner

Post autor: selene13 »

"Miejsca znalezisk nie mogę zdradzić. To byłoby nierozsądne."
Zgredku, rozumiem :| Ale może by tak można było skorzystać z Twojego pośrednictwa ??? :)
jak widzisz, a raczej czytasz, jestem fanką Tonnerek.

-- 16 sie 2015, o 12:44 --
Miranda pisze:
selene13 pisze:A kto powiedział, że lalki mają odzwierciedlać klasyczne piękno???
A kto powiedział, że każdy musi lubić Tonnerki? ;)
Jakoś o tym nie było mowy.
Można nie lubić Tonnerek, można je krytykować, ale moim zdaniem nie można obrzydzać.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Lalki Tonner

Post autor: Miranda »

selene13 pisze:
Jakoś o tym nie było mowy.
Można nie lubić Tonnerek, można je krytykować, ale moim zdaniem nie można obrzydzać.
Jeśli mówię, że ich szyje mi się nie podobają, głowy, to już obrzydzam, czy krytykuję?

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lalki Tonner

Post autor: Lacrima »

Każdy ma prawo do swojego zdania to i ja mam. No jesli chodzi o jakość to uważam że integity mocno daje d*py przy Tonnerze. Leciutki, źle zmieszany plastik (ach te smugi), przez co non stop lalka leci do tyłu (ew wspieranie się śróbkami w tułowiu), i zielenienie (to juz samo w sobie skreśla jakąkolwiek konkurencję). Do tego nasprayowane makijaże ( wolę te malowane, widać że ktos włożył w to jakąś pracę). I u Tonnera i u integrity bywają cięzkie fatalne makeupy i delikatne, subtelne. Wyraz twarzy wrednej suki mnie od FR odpycha, rysy też do bardzo kobiecych nie należą+ usta po botoksie.... Tonnerki są męskie, sporo z nich ma kwadratowe szczęki, ale są dostojne i subtelne, chociaż nie wywołują niechęci... Dynamitki są urocze. Sybarite przez długi czas uważałam za transwestytki, potem do mnie dotarło ze mają biust :rotfl:
A ciałka? no BW ma łopaty zamiast dłoni, BA to dla mnie jakaś pomyłka wręcz, FRki jednak mają lepszą rzeźbę, mimo że ich biodra i talia wyglądają źle, dlatego Antośkowe wygrywa...
Każda lalka ma swoje wady i zalety.... jak już spotkam ideał to napiszę.
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość