[MH] Nowości 2016

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

[MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Nowy wątek z okazji zmiany wizerunku marki :P

Są już lepsze zdjęcia twarzy Clawdeen
Obrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

czy to plastikowy top?
ObrazekObrazek

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


ObrazekObrazek
Nie potrafię napisać jak bardzo mi żal wywalenia poprzednich zwierzaków :( Zmienili ciało Cleo!
Obrazek



ObrazekObrazekObrazek
Ari wygryzła Spectrę :(

wiecie, czego dawno nie było? :>
Obrazek
:rotfl:
To już trzecia ta sama kawiarenka?
Obrazek

ObrazekObrazek

źródło: 1. 2, 3, 4, 5.
(przyszłoroczne nowości w starym wątku kilk)

Awatar użytkownika
ShokoCat
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2014, 12:52
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ShokoCat »

Zwierzaki też? A co one komu przeszkadzały? Wężyk był fajny, a kota przecież miała Clawdeen. Swoją drogą, jej nowa twarz podoba mi się jako jedyna.
Tak się teraz przypatrzyłam bliżej... Czy Cleo z kotem nie ma przypadkiem starego moldu?
"Jestem wyszkolona w przepięknej sztuce głupoty"

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: EvilCupcake »

Ma stary, ale to pewnie tylko przez prototyp.
Mam rozumieć, że odmienione monsterki oddały stare zwierzaki do schroniska i wzięły takie mniej "straszne"? Na widok tego sztywniactwa i plastikowych topów, aż chce mi się wyć. Chyba tylko blindbagi mi się podobają.

matthewfrozen14
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2015, 11:30
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: matthewfrozen14 »

Osobiście bardzo podoba mi się Clawdeen, Lagoona i Frankie :serducho: Nie rozumiem dlaczego Draca na niektórych zdjęciach ma żyrafią szyję a na innych jakąś przykrótką :mysli:


Awatar użytkownika
Ciabas
Posty: 416
Rejestracja: 07 wrz 2015, 22:33
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Ciabas »

Ja widzę same Barbie. Jest Barbie Superksiężniczka i Barboe ze skuterkiem, Barbie z kolorowymi doczepami, a nawet z pupilami.
Mimo takiego wyboru nowych Barbie pozostanę przy zwykłych nudnych Fashionistkach.

- wybaczcie wszyscy których uraziłam, ale Mattel również mnie uraził...
Chciałabym w każdym obudzić bohatera

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

Ma ktoś konto na MH arena? Mają większe zdjęcia ukryte pod sopilerami, więc nie mogę ich zobaczyć :/ Podobno Clawdeen ma włosy na rękach, a Lagoona kosztem błony między palcami zyskała łuski na nogach :/
Czy Draka nie jest niższa, czy to wina usytuowania w pudełku? Cleo za to wygląda na wyższą. Boję się, że ta ładna twarz lalki z kotem zostanie w finalnej wersji zamieniona na okrągłooką :( France zmiana twarzy wyszła na dobre (podoba mi się ta z żółtymi włosami!) i chyba nie przejdę obojętnie obok Clawdeen, ale jest mi przykro, że straciła swój pazur :( :( :( I może Lagoonę jakąś dla główki, bo jeśli wszystkie lalki mają mieć tak taniowyglądające stroje i dodatki, to na pewno nie zdecyduję się na budowę armii tej samej postaci.
Szukam plusów. Nie marudzę, bo zajęłoby mi to za dużo czasu, wszystko niewymienione wyżej jest bleh :D

MH arena wyczytała też, że Mattel postanowił zmienić zespół projektantów, teraz wszyscy się boją, że to oznacza rozwiązanie współpracy z Garrettem Sanderem :/
Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że tak będzie! Mattel teraz na pewno nie pozwoli mu rozwinąć skrzydeł przy projektowaniu MH, z czego skorzysta konkurencja :hyhy: Żeby tylko zatrudniła go firma, która ma dystrybutora w Polsce i nie używa kleju do mocowania włosów.

(wybaczcie ewentualne literówki i popsutą składnię, sprawdzałam post pięć razy i za każdym razem znajdywałam jakiś błąd :/)

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Stary_Zgred »

Mam nieodparte wrażenie, że firma zasugerowała się ogromną ilością repaintów tych lalek, które pojawiały się w sieci. Duże oczka, uładzone makijaże - toć właśnie w tym kierunku szedł gros repainterów i to się bardzo ludziom podobało.
Nie czując się przywiązania do wcześniejszego typu Monsterek zmianę przyjmuję z entuzjazmem, bo takie słodziaki z wielkimi ślepiami mnie rozczulają.
Obrazek

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Po prostu kapitalnie, nie ma mnie chwilę, a tutaj nagle takie innowacje. Nowe Monsterki, to jakiś niebezpieczny krok i mam wrażenie, że w firmie siadło chyba z lekka na głowę. Podejrzewam, że moja Monsterkowa kolekcja niebawem się zamknie i będę jedynie dokupować detaliczne niespodziewajki.

Z tych wszelakich nowych rzeczy, którymi się zainteresowałam i muszę skomentować:
-Może ta nowa morska Dana mapa skarbów czymś ujmie, reszta morsko pirackich lalek wygląda przeciętnie, można by z nich więcej wyciągnąć, do tego uważam, że w tej serii zdecydowanie zabrakło Skelity, o niebo lepiej by pasowała, aniżeli Rochelle?
- Nowy duch Ari, liczyłam na więcej i nie do końca rozumiem tego posunięcia. Wygląda, jak inna mydlana Spectra ubrana tendencyjnie. Innowacja na poziomie zerowym. Buzia ładna, do kolekcji, jako nowy wariant Spectry. Kiyomi robi na mnie dużo większe wrażenie, bo przynajmniej nawiązuje do kultury Japonii. Ari, to coś jak Elissabat, której nie kupiłam, gdyż zawsze były ciekawsze lalki, jak chociażby Avea, czy Wydowna.
- Moanica? porażka istna i totalna, spodziewałam się kogoś na poziomie pierwszej Nefery, dużej ciekawej lalki, ubranej w bardzo oryginalny outfit. Nie wiem do czego przyłatać i czy potrzebuję coś tak płaskiego.

Nowe moldy, byłyby dobre, jako jednorazowy wypust. Zresztą to już było w serii cukierkowej i wystarczy. Rozumiem, że reapinty są zazwyczaj cudne, a Monsterki mają taśmowe fabryczne makijaże, ale po tych nowych nie spodziewam się olśnienia, tylko tę samą zezowatą taśmówkę z innym kształtem oka. Jak teraz patrzeć na poprzednie lalki? Jak na gorsze? Zamknąć kolekcję i otworzyć nową? Zmieniać markę samą w sobie, to trochę idiotyczne. Rozumiem, że innowacje u Barbie się zdarzają i są różne dekady moldów i ciałek, ale Monsterki to lalki-figurki z przypisanymi cechami, imieniem i biografią, więc nie lepiej otworzyć zupełnie inną lalkową serię?

Sztywne ciałka...............

Akcesoria na poziomie odlewów do piaskownicy

Może jedyne, co mnie ujęło, to wmoldowane bandaże Cleo, bo faktycznie Cleo, jako mumia miała mało cech wpisanych w mold, ale do tego poprosiłabym akcenty egipskie, korony, tuniki, sandały, węże, lotosy, papirusy, kołnierz egipski, atrybuty władzy, wachlarz itp itd. Przy okazji poprosiłabym dużą Abbey, która urosła do wzrostu stereotypowego Yeti (może być większa niż Marisol) oraz włochatą Clawdeen najlepiej z puchatym psim ogonem, jak zmiany, to zmiany i poprawki, co by za 5 lat znowu nie musieć poprawiać.

Na płacz już za późno.
A tak się cieszyłam z nowych morskich, Ośmiornicy i Wodorosta, że wraca naprawdę dobry wiatr w żagle i opadło, Zakalec na chyba cały przyszły rok.

Awatar użytkownika
takes
Posty: 228
Rejestracja: 11 lip 2015, 15:54
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: takes »

o ja bardzo chętnie przygarnę wielkooką Clawdeen :D Cleo ma fajne ciałko ale tak to nic nie przykuło mojej uwagi

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: LadyBarbarella »

takes pisze:o ja bardzo chętnie przygarnę wielkooką Clawdeen :D Cleo ma fajne ciałko ale tak to nic nie przykuło mojej uwagi
Tak.. Clawdeen jest ciekawsza, byłam już bardzo znudzona jej lalką.. ale reszta mnie przeraża:( naprawdę Monster High się sprzedało.. pamiętam kiedy pierwszy raz pokazały się w Polsce, były dla mnie osobiście lalkami oryginalnymi i wyróżniającymi się. Teraz? Cóż to już nie to samo. Zawsze wydawało mi się, że są przeznaczone głównie dla kolekcjonerów, a nie dzieci.. :zalamka:
Cóż.. jak mi się nie spodobają to idę atakować Barbie. Poza tym mam swoje staruszki z kolekcji. :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: reiha »

jeszcze jedno :p
Obrazek
źródło


z innego bloga: podobno nowym zwierzakiem Draki jest pająk, czyli zobaczymy jeszcze jedną lalkę :| Kiedyś liczyliśmy postaci w MH, ile nam wszyło, 50? 60? Teraz mamy pięć.

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: Pat »

Ale przecież te kilkadziesiąt postaci nie wyszło na raz... Mi tam się nowe podobają, dobrze, że nie mają aż tak okrągłych oczu. Zawsze to powiew świeżości. Mam ok 70 MH, jeszcze mi dojdzie kilka (może naście) "starych". Jestem nasycony tym co mam jeśli chodzi o stylistykę "starych" MH. Zmiany uważam za, nie tyle co "lepsze", co ciekawe.
Czy mi żal MH sprzed rebootu? Nie.
Sztywne wcale mi nie przeszkadzają, nikt mnie nie zmusza do kupowania każdej lalki.
Dolls... Dolls everywhere...

Awatar użytkownika
ingrid
Posty: 1225
Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
Kontakt:

Re: [MH] Nowości 2016

Post autor: ingrid »

Piraci i Marynarze :] zdjęcie promo wygląda bardzo ładnie i bajkowo, ale, ale:
Muszę wtrącić swoją własną opinię.
-Nowa postać Dana mnie intryguję, taka chodząca mapa skarbów, mam co do tej laleczki ogromne nadzieje, szczególnie, że wydzieliłam sobie dwie półki na sprawy podwodno-piracko-wyspiarskie, gdzie mieszkają wszelakie syreny, dzikusy, krokodylki, węże i inne ćmy.
- Pozostałe postacie są powielone, ale dwie mnie również zaciekawiły, jedna, to Lagoona, gdyż może wreszcie znajdę odpowiednią Lagoonę w specyficznym morskim stylu, która będzie bliżej Legend, niż współczesnego wizerunku. Druga postać to Clawdeen, wilk morski, sama Clawdeen mnie mało interesuje, zależałoby mi na jej ciuszkach, w które bardzo chętnie odziałabym Skelitę i jej mi tutaj zabrakło. Są bojkoty, że Clawdeen ma biedny outfit, ale dla mnie symboliczny i prosty, opaska-czapka, bluzeczka w paski, krótkie spodenki, wywijane buciska i pas.
- Kolejne lalki już mnie nie urzekają, chociaż poczekam, co będzie na real fotkach. Jak na razie Gill wygląda mi za bardzo nowocześnie, rozumiem, że seria nie trzyma się zaszłych czasów i Monsterki żyją w teraźniejszości, to ja jednak wolę zróżnicowania kulturowe, a już szczególnie w sztuce lalkowej, aniżeli globalne bluzy z kapturem, dżinsy, czy sportowe buty. Draculaura nie wiedzieć czemu nasuwa mi natrętną myśl -Pielęgniarka szpitala polowego i na tym zakończę. Kot sprawia wrażenie, jakby uciekł z serii Gloom and Bloom, chociaż kota mogli zrobić podobnego, jak w Planecie Skarbów od Disneya. Na koniec Rochelle hmmm, może jako posągowa ozdoba statku owszem, ale to kwestia do przedyskutowania. Jeżeli Rochelle zrobią ciekawą, to wrzucę ja do wodnej półki i będzie tkwiła przy wodoroście.

Boję się tego 2016 roku, bo na Monsterkach jednak wciąż mi bardzo zależy :(


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości