Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Dział dla ball jointed dolls, czyli lalek ze stawami kulkowymi, nie tylko z żywicy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Post autor: Miranda »

Jedna z wielu firm produkujących bjd. Stosunkowo tania, mająca bardzo często rożnego rodzaju promocje.
Ktoś w Polsce posiada lalki tej firmy? Jakie wrażenia?
Obrazek
źródło

Awatar użytkownika
Arszenikk
Posty: 269
Rejestracja: 19 sty 2014, 13:46
Kontakt:

Re: Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Post autor: Arszenikk »

Znajoma miała ciało damskie sd od nich, Szału nie było, trochę klockowate, pozujące nieźle. Aczkolwiek za taką cenę nie można się spodziewać cudów. Jak twarze poprawili tak ciała dalej są nijakie. Ale ja jestem mocno uczulona na estetykę i ruchomość cielsk, więc podchodzę do tego zawsze bardziej krytycznie xD
A ta mała ze zdjęcia jest niezła~
Oh, you can't help that. Most everyone's mad here.

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Post autor: Miranda »

Dzięki za informację.

Awatar użytkownika
Roonie
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2018, 20:24
Kontakt:

Re: Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Post autor: Roonie »

Ktoś coś może jeszcze wie na temat tych lalek? Waham się między jedną panną z MiroDoll a Xun od Resinsoul - wiadomo, że nie będę oczekiwać od nich jakości jak od BJD za 500$ wzwyż, ale nie chciałabym też wyrzucić tej lalki do kosza po paru próbach ustawiania ciałka. ;)

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Mirodoll (wcześniej Lost Angel)

Post autor: Balbinka »

Kupiłam jedno ciałko od Miro, ale że przysłali mi nie w tym kolorze, w którym chciałam i kazali odesłać to wymienią, czego nie zrobiłam, bo trafiłam na cło i bałam się drugi raz trafić, więc leży w szafie i się kurzy. Nie jest jakieś super zgrabne, ale postawić się dało. Chyba bardziej podobają mi się ciałka od Resinsoul. Macałam jednego chłopaka w rozmiarze yo-sd i stał całkiem fajnie. Mam też kupionego z drugiej/trzeciej ręki staruszka w rozmiarze msd od RS - ma ciałko na pojedynczych jointa i nie jest rewelacyjnym pozowaczem, ale raczej przypisuję to problemowi pojedynczych stawów...
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości