Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Firippu
Posty: 5
Rejestracja: 20 maja 2012, 18:40
Kontakt:

Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Firippu »

Chciałem zmienić kenowi Basic model no. 17- collection 2 (ciemnoskóremu) ciałko na bardziej "wygibalskie" ale nie wiem na jakie :facepalm: . Wiecie może jakie dobrze by pasowało pod względem budowy ciała i koloru skóry? Z góry dzięki za pomoc :3

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Mono »

Też chciałam go kupić, ale że ja nie lubię sztywnych lalek, zrezygnowałam, bo nie znalazłam żadnego innego bardziej ruchomego Kena AA, żeby mu ciałko zwędzić.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Magalita »

Właśnie jaki ona ma odcień ciałka - blade jak Raquelle czy zwykłe?
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Mangalarga »

Chodzi o tą rudą?
Obrazek
Standardowe fashionistkowe będzie idealne - tak wynika z moich obserwacji na Flicku. Raquelle jest zdecydowanie za "bladoróżowa" - jak chcesz, mogę dać zdjęcia porównawcze odcieni, bo mam lalkę na ciałku Raquelle i tą Basics :)
Sama też noszę się z zamiarem kupna Fashionistek na ciałka dla niej i 11-002 (blond Teresa), ale wciąż pojawiają się jakieś pilniejsze lalki do kupienia :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Magalita »

Tak właśnie o tego rudzielca chodzi :D zaczyna mi się niebezpiecznie podobać... bardziej niż niektóre Fashionistas... czyli ciałka mam.. :hyhy: . jejuu jakie to głupie żeby człowiek lalkę kupował dla samej głowy. :face: Mi się marzy też ta baletnica jaką Ci kupowałam bo piękna jest! tylko dla niej też ciałko Raquelle trzeba... no i masakra bo albo jej nie ma albo kosztuje masakrycznie dużo :facepalm:
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: astridnat »

Jak na moje to Raquelle jest dużo za blada dla tej rudowłosej Basics.:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Magalita »

dziękuję - za zdjęcia porównawcze - mogę być spokojna :D tylko musze teraz sobie rudą upolować w miarę dobrej cenie... bo cosik zdrożały ostatnio....
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Mangalarga »

Magalita pisze: jejuu jakie to głupie żeby człowiek lalkę kupował dla samej głowy. :face:
Ja kupuję praktycznie wszystkie dla samych głów xD Jednak w związku z kosztami podmiana ciałek idzie baaardzo powoli, na razie dokonałam jednej, nie wiem, kiedy przyjdzie kolej na resztę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Magalita
Posty: 818
Rejestracja: 19 lut 2012, 22:44
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Magalita »

Ja w sumie to kilku bo jedną Barbie Mariposę i ze dwóch albo 3 Kenów.. juz nie pamiętam a pierwszej serii Fashionistas wymieniam ciałka na nowszy typ kolanek
Zapraszam - blog pod nowym adresem! ----> http://summerdollstories.blogspot.com/
Obrazek

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: MajorMistakes »

Podepnę się.
Potrzebuję ciałka dla disneyowskiej Kidy-czyli dość ciemne. Obawiam się, że nie będę kupowała fashionistki- chyba, że będzie naprawdę niska cena, mam raczej na myśli ciało typu pajacyk. Czy ktoś z szanownego grona ma pomysł na dawczynię? :)
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Mangalarga »

MajorMistakes pisze:Podepnę się.
Potrzebuję ciałka dla disneyowskiej Kidy-czyli dość ciemne. Obawiam się, że nie będę kupowała fashionistki- chyba, że będzie naprawdę niska cena, mam raczej na myśli ciało typu pajacyk. Czy ktoś z szanownego grona ma pomysł na dawczynię? :)
Tutaj widać Kidę na ciałku Fashionistas Nikki/Artsy:

Obrazek
My Disney Princesses by Sin.da.a.ta.ri.en, on Flickr

Odcień wydaje się tylko minimalnie inny, nie wygląda to źle. Chyba, że masz inną Kidę, ja kojarzę tylko taką.
Jeśli chodzi o ciałko pajacyk, wydaje mi się, że może pasować np. od mattelowskiej Esmeraldy z "Dzwonnika z Notre Dame", choć nie mam pewności, czy będzie to zbliżony odcień. Mam Esmeradlę, której chcę dać nowsze ciałko (mozliwe, że Fash Nikki/Artsy), ale jej pajacyk jest dość rozklekotany, szczególnie talia i nogi, więc nie wiem czy będę go puszczać w świat.

EDIT: Jednak Esmeralda jest bardziej "czerwonawa" niż Kida: http://www.flickr.com/photos/61443732@N08/7548466494/
Obrazek

Awatar użytkownika
MajorMistakes
Posty: 1399
Rejestracja: 26 lis 2012, 05:48
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: MajorMistakes »

Bardzo ci dziękuję, będę polować na niedrogą Nikki :) może jakiś ciemniejszy pajac wpadnie po drodze.
Wisdom comes from experience. Experience is often a result of lack of wisdom.

http://offwithmyheadhead.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Only NM »

Skoro już jesteśmy w dopasowywaniu ciał to ja się chciałabym spytać jakie ciałko będzie dobre dla City Shopper AA, taki sam odcień ma Uhura na ciałku MM. Oczywiście ciałko fashionisty tylko Nikki czy aArtsy i z jakiej serii?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: Artykułowane ciałko dla Basics no 4 002?

Post autor: Mangalarga »

Artsy/Nikki będzie za jasna, widziałam ją na Flicku (Uhurę też) na ciałku pivotal Pop Life Christie, powinna też pasować nowa SIS Grace, ta artykułowana. Tylko ciałka Popr Life są raczej drogie :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Wymiana ciałka - porady dotyczące koloru

Post autor: Only NM »

Osobiście proponuję ten temat nieco rozszerzyć, tutaj będziemy podpowiadali sobie jakie ciałko będzie pasować kolorystycznie do jakiej główki :) To zapobiegnie nowym tematom, o takiej samej tematyce.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości