Mężczyźni Integrity Toys

Rozmowy o lalkach od Integrity Toys.
Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Elka »

Usta po botoksie, szczęka Szwarzenegera, a nos jak zaczep od Jelcza - oj Zgredko czepiasz się i na dodatek jeszcze nie wiesz z której strony go ugryźć. Ja to bym Go najchętniej w tyłek ugryzła :P

Cudny jest. Gratuluję zakupu :D

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: lwica »

Zgredko bardzo przystojny facet.I jak to facet ma zaznaczoną szczękę,konkretne brwi a usteczka zrobił w dziubek żeby go całować.Ty się go nie czepiaj tylko mu dopasuj odpowiednią pannę i będzie ok.

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Pink Flamingo »

Zgredko, gratuluję wyjątkowego faceta! Callum ma piękne rysy, ta szczęka i kształt nosa są boskie! Nie wiem czy do końca podoba mi się cień wokół oczu - wygląda napewno interesująco, jak odbierasz go na żywo?

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Neytiri »

Jak na mój gust, już całkiem ładnie go ugryzłaś na dołączonej fotce, sikam z zazdrości, jest boski ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

Hyhy, zmiana fryzury trochę daje. Chciałabym go kiedyś zrerootować, ale do tego muszę nabrać trochę odwagi, bo on ma bardzo twardy łeb.
Obrazek
Obrazek
A teraz będzie straszne wyznanie - na żywo jest brzydszy (serio, serio), ale to nadal seksowny lalek. Tak sobie myślę, że to dobrze, że to nie ideał z fotek promo, bo dzięki drobnym skazom jest bardziej "ludzki".
Obrazek

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Elka »

No nie takie zdjęcia przed snem, nie chcę nawet myśleć co mi się teraz będzie śniło :P
A fryzura robi robotę ... :slinka:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

Callum wypączkował i jest już dwóch :P Nowy jest blondasem z brodą. Ma maksymalnie perwersyjna gębę, ale że to mój typ, więc kocham się w nim szalenie :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Elka »

Czyżbyś zaopatrzyła się w maszynę klonującą? Tez chcę takiego przystojniaka :zakochany:

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: niemiłamonika »

Pierwszy mi się bardziej podoba i włosy też. Wąskie brwi , ostre rysy twarzy.Usta blade, włosy prawie wampirze, takie stojące.Gdyby u mnie nie stał goły i bosy , bym go chciała. Zimny.

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: lwica »

Fajny jest i takie seksowne ma usta.Wydaje mi się,że w wersji blond jest o wiele ciekawszy.Bo brunet miał takie jakby podkrążone lub popodbijane oczy przez te cienie.

Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Saga »

Ten pierwszy bardzo mrrau. Ten drugi uderza dla mnie w estetykę Brada Pitta xD Czy to dobrze, czy źle, i czy słusznie, to pewnie każdy sobie sam odpowie.

Awatar użytkownika
Dampirg85
Posty: 630
Rejestracja: 18 kwie 2013, 23:44
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Dampirg85 »

Stary_Zgred masz bardzo ładnych panów, aż Ci zazdroszczę. :brawo: Najbardziej podoba mi się ten pierwszy, ciemnowłosy. :zakochany:
Może w przyszłym roku również skuszę się w końcu na jakiegoś gostka, by moje nowe dziewczyny miały chociaż jednego faceta z nie Barbiowego gatunku. ;)
Tak z ciekawości zapytam, jak to jest z butami dla nich, czy jakieś obuwie od Kenów pasuję na ich stopy?? :mysli:

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: mężczyźni Integrity Toys

Post autor: Stary_Zgred »

Dampirg85 pisze:Tak z ciekawości zapytam, jak to jest z butami dla nich, czy jakieś obuwie od Kenów pasuję na ich stopy?? :mysli:
Od Kenów nie za bardzo, ale wchodzą buty od Monster high.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość