DID

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

DID

Post autor: dextella »

Nie wiem czy ktoś będzie wspierał mnie w tym wątku (dajcie Bogowie), ale póki co pochwalę się moimi panami.
Lalki mają odpowiednio: Joachim 30,5cm i Reinhard 32cm (historycznie rzeczywiście J był niższy od R ale powinien mieć około 28,3 cm, wzrost Reinharda jest ok).
Jak już pisałam w wątku blogowym Reinhard jest z 3R Jochen z Soldier Story.
Jeśli chodzi o artykulację to zgina im się praktycznie wszystko. Reinhardowi nawet pojedyncze palce. Lalkom można wymieniać główki, rączki, stópki.
Reinhard przybył to mnie nówka sztuka nieśmigany.
http://3reich.us/products/gm605/ - tu cały zestaw rzeczy, które miał ze sobą Reinhard (szabla i hełm są metalowe, z pistoletu wyciąga się magazynek), paski są skórzane, Reinhard dostał później w prezencie małe (za małe) drewniane skrzypce i płaszcz z prawdziwej skóry
Joachim to trupek, kupiłam go gołego wraz z mundurem szarym, bryczesami, oficerkami, potem dokupiłam szarą koszulę z żelaznym krzyżem i mundur pancerny z wiązanymi, krótkimi butami. Okazjonalnie Joachim pożycza czapkę od Reinharda.
Panowie mają również biurko i dwa fotele.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Moim kolejnym panem będzie Erwin Rommel
Obrazek
(zdjęcie nie moje)
Zapewne przybędzie do mnie w przeciągu dwóch/trzech tygodni.

Zaznaczam też, że nie propaguję w żaden sposób okrucieństw wojny, czy żadnej totalitarnej ideologii (dosyć dużo się rozpisuje na ten temat na swoim blogu i deviantarcie), a wręcz przeciwnie, próbuję walczyć z ludzkim nieuctwem i zapominaniem o miejscach masowych mordów, dlatego uprzedzam, że za każde wyzwanie mnie od nazisty robię się bardzo nieprzyjemna ;) więc liczę na zrozumienie z waszej strony.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: DID

Post autor: privace »

Lalka to lalka i tylko tak nam oceniać, prawda? ;)
A panowie są niesamowici, wiesz może z czego oni są zrobieni, że tacy "ruchliwi" ?

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

Panowie są ordynarnie plastikowi i niestety nie prezentują sie za dobrze bez ubrań (chociaż Joachim ma fantastyczne miękkie pośladki xDDD)

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: DID

Post autor: privace »

Będę może nieco "wyuzdana" (ale Zgred pewnie mnie poprze) POKA GOLASA :slinka:

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: DID

Post autor: Mono »

Reinhard ma ładny profil, dużo lepiej się prezentuje niż oryginał ;)
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

Zboczone baby!
http://www.machinegun-figures.com/im/03 ... -0-400.jpg - tak wygląda Joachim, przepraszam, że nie moje zdjęcie, ale nie cierpię go rozbierać :D

Mono: grzeszysz :D

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: DID

Post autor: privace »

Ciało lepsze niż fashionistkowe Keny :slinka:

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

Ja bardzo, ale to bardzo żałuje, że panowie nie wyglądają bardziej naturalnie pod swoimi mundurkami, wtedy to bym miała znacznie większe pole do popisu, no ale nie można mieć wszystkiego.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: DID

Post autor: Only NM »

Moim zdaniem to bardziej ruchoma figurka, niż lalka,
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

A jaka jest różnica między jednym a drugim, bo nie za bardzo wiem ;)
Przecież z definicji lalka jest figurką.
Co prawda nie każda figurka jest lalką
ale wydaję mi się, że każda lalka jest figurką.

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: DID

Post autor: Imago »

Hm. Mam mieszane uczucia odnośnie tych lalek. Z jednej strony zachwyca mnie dokładność wykonania a z drugiej nie umiem nie myśleć o nich w kontekście ich historycznych odpowiedników. Chyba wolę kiedy lalka jest lalką i nikogo nie odtwarza. No ale z drugiej strony jakoś nie mam takich uczuć kiedy chodzi np o Barbie Grace Kelly czy inne... Nie zamierzam jednak nikogo piętnować :) ja ostatnio polubiłam laleczki Evi Love, więc nie mam prawa nikogo oceniać :rotfl:
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

Mam kompletnie odwrotne uczucia :D Może wynika to z mojej słabej wyobraźni, ale lalka, która jest tylko lalką a nie odbiciem kogoś tam może być piękna cudna i mnie zachwycać, ale będzie dla mnie przedmiotem. Chłopaków traktuje jak małych ludzi (to brzmi bardzo spooky zważywszy na to kim byli), może tez dlatego, że się na mnie bardzo mądrze patrzą.
Czasami wiem, że przeginam robiąc ich zdjęcia i, że oryginały by mnie rozszarpały za moją inwencję twórczą ;3 (czerpię z tego pewnego rodzaju słodką satysfakcję).
Wynikać to wszystko może też z moich praktyk religijnych, więc sądzę, że moje upodobanie do akurat tego typu lalek jest dosyć złożone i zawiłe dla samej mnie.

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: DID

Post autor: Imago »

I dobrze, że tak umiesz na nich patrzeć :) ja mam swoje ograniczenia ale ciebie one nie dotyczą :)
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Stary_Zgred
Posty: 2607
Rejestracja: 29 gru 2011, 12:58
Kontakt:

Re: DID

Post autor: Stary_Zgred »

privace pisze:Będę może nieco "wyuzdana" (ale Zgred pewnie mnie poprze) POKA GOLASA :slinka:
O mój boże! Privace, jak ty mądrze to ujęłaś i od razu dotarłaś do sedna! Sama bym tego lepiej nie zrobiła. Normalnie cię kocham strasznie za zbereźność. Łogień i niezaspokojona ciekawość w babie to jest to! :D

A lalki są boskie! boskie! boskie! Poproszę więcej zdjęć, jeśli można, bo się napatrzeć nie mogę. Panowie wyglądają jak małe dzieła sztuki i maja niesamowite wszystko - od twarzy i ciał rozpoczynając na ciuchach skończywszy. Rety, ja ich w ogóle nie powinnam oglądać, bo już mi się chcica włączyła i będę wyć w nocy do księżyca, żeby mi ktoś takie cudne figurki choć obfotografować dał. Auuuuuu!

I jeszcze tak sobie myślę, że obaj plastikowi panowie to są takie lepsze wersje lalek i bardziej wypasione, bo można z nimi wszystko zrobić i każdą, choćby najbardziej wymyślną sesję fotograficzną przeprowadzić.
Obrazek

Awatar użytkownika
dextella
Posty: 403
Rejestracja: 28 sty 2012, 00:34
Kontakt:

Re: DID

Post autor: dextella »

Już daję więcej zdjęć ;) Muszę trochę ponekrofilić tu i tam ;)
Obrazek tak to lapka spectry
Obrazek tu też
Obrazek
Obrazek
Obrazek bardzo stare zdjęcie chyba robione żelazkiem
Obrazek
Obrazek
Obrazek zdjecie zrobiła : http://www.blackheartarew.deviantart.com
Obrazek (za to powinnam zginąć xD)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek molest molest
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mam nadzieję, że ku uciesze Zgredowi :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości