Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: toja »

To ja
Witam po dłuższej przerwie. :D :hejka: Prezentuję Wam moje nowe sukienki dla barbie: balowe i ślubną. Są tutaj: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/1840T/. Są tam również wcześniej prezentowane stroje etniczne. Przepraszam za ten link :| ale mam problem jakiś aby zamieścić zdjęcia tutaj. A szokoda, bo to jest tylko część kolekcji. Wcześniej podawałam link do Facebook ale nie każdy mógł go otworzyć podobno. Projektowanie i szycie sprawia mi ogromną frajdę i wiem już, że miniaturyzacja zakładek, falbanek, marszczeń to nie lada wyzwanie. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki i dzielę się z Wami efektami mojej pasji. :buzki: :serducho:

Awatar użytkownika
LuLu
Posty: 895
Rejestracja: 18 sie 2013, 19:20
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: LuLu »

Witam :D Suknie są wspaniałe! Nie będę wymieniać tych, które najbardziej mi się podobają, bo dużo tego. W każdym razie jestem pod wrażeniem talentu :]
Broken Doll in the Middle of Chaos...
_____________
FochLand zaprasza: http://lulu-for-dolls.blogspot.com

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: toja »

Dzięki wielkie. :P Talent - nie wiem. Wychowałam się przy maszynie do szycia. Moja mama :serducho: była krawcową. To może raczej doświadczenie jakieś mam. Jako dziewczynka szyłam już ubranka dla lalek, pościele itp. Mamie się to nie podobało bo materiaów pomarnowałam i igieł złamałam dużo. :zawstydzony: :buzki: :zakochany:

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: Mono »

Polecam odwiedzić dział regulamin-faq-f2.html Wstawianie zdjęć to naprawdę nie taka trudna sprawa, a Regulamin przeczytać powinien każdy.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Somarie
Posty: 79
Rejestracja: 22 cze 2013, 15:18
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: Somarie »

Sukienki są śliczne! Szczególnie podobają mi się wersje etniczne, ilość detali powala na kolana.

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: toja »

Somarie pisze:Sukienki są śliczne! Szczególnie podobają mi się wersje etniczne, ilość detali powala na kolana.
Dzięki, dzięki, dzięki :D Fakt, detali było dużo i pracy dużo. Ale wiesz co? Mam teraz ochotę na dresik. Zobaczyłam niektóre fora i po obejrzeniu ciuszków zrobiłam się w moich oczach bardzo malutka. Podejmę jrdnak wyzwanie i spróbuję uszyć jakiś dresik :klaszcze: :papa:

-- 11 paź 2013, o 20:15 --
Mono pisze:Polecam odwiedzić dział regulamin-faq-f2.html Wstawianie zdjęć to naprawdę nie taka trudna sprawa, a Regulamin przeczytać powinien każdy.
Regulamin dawno przeczytany :dance: i to wraz z "przyległościami" (dodane lub zmienione punkty paragrafy) i niestety moje umiejętności pozostały te same... ;(

Awatar użytkownika
Zbieraczka-Lalek
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2012, 17:45
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: Zbieraczka-Lalek »

Gratuluję pomysłów, takie śliczne i kolorowe :D Szkoda, że mogę oglądać tylko bokiem :(

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: toja »

Zbieraczka-Lalek pisze:Gratuluję pomysłów, takie śliczne i kolorowe :D Szkoda, że mogę oglądać tylko bokiem :(
Dzieki. Mnie też szkoda, że lalki się "położyły". To efekt moich umiejętności komputerowych niestety. Ale nad tym pracuje.

Awatar użytkownika
Agala
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2013, 20:32
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: Agala »

Piękne sukieneczki szyjesz :-)

Awatar użytkownika
toja
Posty: 11
Rejestracja: 02 kwie 2012, 17:53
Kontakt:

Re: Moje nowe uszyte suknie, sukienki

Post autor: toja »

Agala pisze:Piękne sukieneczki szyjesz :-)
Dzieki Agala :serducho: Dodałaś mi nowej energii do szycia. :D :papa:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości