My Scene- my love ;)

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

My Scene- my love ;)

Post autor: privace »

No to wątek o my scene- wszystkich tych ślicznych, wielkogłowych pannach.
U mnie gości już prawie 60 tych laleczek i ich ilość jakoś wciąż nie zostaje zahamowana, bo gdy widzę kolejną, to trudno mi powstrzymać się od kupienia. Mają w sobie to "coś" co chwyta mnie za serce- bez względu na to, z jakiej serii pochodzą, bez względu na ich kolor włosów i imię. Kocham je i już :serducho:
Wszystkie moje panny można znaleźć na blogu pod tagiem MY SCENE
Swego czasu pokusiłam się o podsumowanie ich moldów- temat krótki, bo mattel niezbyt się wysilił i wprowadzał tylko niewielkie zmiany w wyglądzie buziek. Nie chce mi się z czystego lenistwa kopiować tu tego wpisu, więc ciekawych odsyłam TU

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Only NM »

Ja też uwielbiam te lalki, ale mam tylko 2 (w tym jedna siostry, która się lalkami już nie bawi wieść nie mam pojęcia czy mogę zaliczyć do moich zbiorów). Mam Barbie, i Westley z seri Jamin' in Jamica. Wreszcie ktoś napisał kilka słów o ich moldach! ie wiem czy to prawda ale ponoć Mattel rezygnuję z produkcji tych lalek. Z początku dziwiły mnie ich wielkie głowy i usta, ale potem kiedy dostałam taką lalkę to ją pokochałam. Są niezwykle wdzięczne, dobrze się je fotografuje.
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Lacrima »

Niestety ale rezygnuje, teraz się woli zajmować Monster High, a szkoda. Sami nie wiedzą, że scenki uśmiercili, jakby się trochę bardziej starali przy nowszych seriach to i pewnie zainteresowanie by było większe, te wszystkie ostatnie wydania wyglądają tak samo. Ładne im 10lecie wyprawili....
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Mono »

Mnie z początku też wydawały się dziwaczne - wielkie głowy, oczy i te usta jak po botoksie. Ale potem poszłam do supermarketu i przy ich półce pierwszy raz zwróciłam na nie uwagę, wydały mi się wtedy takie śliczne i... wielkie! Przez te specyficzne buty wyglądają na o wiele większe od zwykłych Barbie.
Potem dostałam swoją pierwszą Chelsea i już wiedziałam, że czego oczy nie widzą, to nie doceniają ;) Z jednej Chelsea zrobiła się cała seria Golden Bling w liczbie 4 lalki + Kenzie. Kolekcję My Scene uważam za zamkniętą, oczywiście do czasu, aż natrafię na jakąś aukcję, gdzie jakaś scenka wykrzyczy mi wzrokiem coś w rodzaju "Musisz mnie mieć! Natychmiast!" :D
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: dollbby »

ja też pokochałem scenki i az nie chce mi się wierzyc, że je wycofują;//

Awatar użytkownika
Arisu
Posty: 99
Rejestracja: 29 gru 2011, 15:41
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Arisu »

Ja też nie mogę w to uwierzyć ;/ To były moje lalki z dzieciństwa, tymi bawiłam się najwięcej. I stały się w pewnym sensie początkiem mojej kolekcji. Dziwnie będzie bez nich na półkach sklepowych.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: privace »

Za to wkrótce mają szansę stać się poszukiwane i cenione przez kolekcjonerów ;)

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Only NM »

No to będziesz miała co sprzedawać, ja się z moją My Scenką nie rozstanę - lalka z dzieciństwa!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Bomba
Posty: 180
Rejestracja: 29 gru 2011, 22:09
Lokalizacja: Myślęcinek (koło Bydgoszczy)
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Bomba »

O rany- naprawde je wycofują?! Mattel naprawdę oszalał. Ja mam tylko 3 majsinki (z czego jedna czeka na reroot i repaint). Owszem, myślałam kiedyś nad powiększeniem kolekcji, ale chwilowo koncentruje się na zebraniu wymarzonych Fashionistek. Choć, jeśli chodzi o ich makijaże, to nie wszystkie mi się podobają- niektóre są przesadzone
We're all full of lies

http://szalenstwakamy.blogspot.com/ <--- blog lalkowy
http://fotomaniabomba.blogspot.com/ <--- blog nielalkowy, fotograficzny

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Mangalarga »

Bomba pisze:O rany- naprawde je wycofują?!
O ile mi wiadomo, w USA ostatnie wyszły w 2009 roku, w Europie utrzymały się dłużej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Mono »

Nie wycofują w sensie, że cofają sprzedaż w sklepach. Po prostu już nie produkują.
Tak więc Bombo, jeśli chcesz jakieś kupić, to jeszcze spokojnie zdążysz. A i trupków na allegro bardzo dużo :)

-- 21 lut 2012, o 23:12 --

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Moja kolekcja My Scene :) Wstawiłam, bo dziś miałam wenę na obfocenie całej gromadki występującej w foto-opowieści.
Jeśli jeszcze nie możecie się połapać z imionami to zajrzyjcie tu http://mono-doll.blogspot.com/p/blogono ... tacie.html
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
borze
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2012, 21:16
Lokalizacja: Zgorzelec/Kraków
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: borze »

Ostatnie serie może mnie jakoś nie zachwycają, ale i tak kijowo zrobili z tym wycofaniem produkcji :/ W ogóle dzikie rzeczy z tymi scenkami Mattel wyprawiał, zmienianie Barbie na Kennedy, wywalenie Nolee na rzecz nie wiadomo skąd nagle czarnowłosej Delancey, no zdurniec można..
Dla mnie to też lalki z dzieciństwa, mieszkają ze mną aktualnie dwie, Chelsea i Nolee (moja ulubiona), trzecia czeka aż ją tu przywiozę :) Najfajniej byłoby mieć każdą z panien po jednym egzemplarzu, dumam jeszcze nad jedną dodatkową do "poznęcania się" nad nią, zamieszczony gdzieś tu na forum poradnik o dredach z włóczki mi podziałał na wyobraźnię ;) A jako że trupków na allegro faktycznie sporo, do tego po niezłych cenach i w dobrym stanie, to sądzę że się tym zajmę jak już większe lalkowe wydatki będą spłacone ^^

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Only NM »

Co do Delency to ona przeważnie była blondynką z pasemkami, mi bardzo podoba się Kenzie ale jest dość rzadka. Właśnie Mono opisz jak było z Kenzie?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Mono »

Only NM pisze:Właśnie Mono opisz jak było z Kenzie?
Jak ją zdobyłam? Bardzo prosto :)

Była sobie kiedyś aukcja z takim zdjęciem http://img12.allegroimg.pl/photos/orygi ... 2026670938
Cena mnie nie zachęcała do kupna, a na cały zestaw nie miałam ochoty. Poczekałam spokojnie do końca i z radością obserwowałam koniec aukcji, kiedy to nikt nie licytował ani nie kupił od razu (pewnie jakby zdjęcie było wyraźniejsze, to braliby zestaw ze względu na rudą właśnie). Potem napisałam do sprzedającej, czy możliwe jest kupienie jednej lalki. Zgodziła się, a jakiś czas potem Kenzie trafiła w moje ręce. Tyle ;)
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: My Scene- my love ;)

Post autor: Only NM »

To jak ją zdobyłaś to wiem, śledzę twój blog i uwielbiam takie historyjki (mam cichą nadzieję że niedługo wyjdzie nowe photostory)! Chodzi mi o mold, bo na e bayu pojawiła się tylko w Shopping Spree, a nie widziałam jej w innych wydaniach. Czy pojawia się w innej wersji, szukałam ale jedyne co znalazłam to wersja ze skuterami (oprócz shopping...).
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości