Przyklejanie różnych, ozdobnych gadżetów na ubranka Lalek

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eibhlin
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 17:32
Kontakt:

Przyklejanie różnych, ozdobnych gadżetów na ubranka Lalek

Post autor: Eibhlin »

Witam wszystkich :)
Jestem tu "świeżak". Przeszukałam chyba całe to forum, ale nie znalazłam żadnej pomocnej rady (może źle szukałam?) - dlatego zakładam ten wątek! Czy ktoś poradziłby mi jakiego kleju najlepiej używać do przyklejania różnych guziczków, napów, błyszczących ozdób etc na ubranka Lalek? Klej mocny mógłby "przepalić" dziurę w czarnym stylonie, inne po wyschnięciu mogłyby znowu spowodować odpadanie guziczków. Może ktoś ma jakiś wypróbowany klej? Pomóżcie biednemu Misiowi Eibhlinkowemu :(

Awatar użytkownika
Mono
Posty: 1954
Rejestracja: 27 gru 2011, 15:43
Kontakt:

Re: Przyklejanie różnych, ozdobnych gadżetów na ubranka Lale

Post autor: Mono »

Nie kopiujemy bezczelnie fotek z Google.pl tylko pod zdjęciem podajemy źródło (link), skąd ono dokładnie pochodzi. Proszę o poprawkę.
W świecie Barbie
W razie problemów, proszę o kontakt przez FB, dziękuję.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przyklejanie różnych, ozdobnych gadżetów na ubranka Lale

Post autor: Lacrima »

Ja uzywam HT 2 gutermanna i sobie chwalę. nic lepszego nie spotkałam ale i tak bywa że odpada
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Eibhlin
Posty: 2
Rejestracja: 09 lis 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Przyklejanie różnych, ozdobnych gadżetów na ubranka Lale

Post autor: Eibhlin »

Lacrimo bardzo Ci dziękuję za radę :* Nazwę kleju zapisałam, na dniach go gdzieś wyszukam i wytestuję :) Będzie problem z klejeniem "napów", bo są dość małe i dodatkowo trzeba je przymocować do śliskiego materiału. Poniżej zdjęcie mojego "ciuszka", napy jeszcze na nim są, ale bardzo szybko większość poodpadała. Bez nich nie ma efektu :( Tutaj jest ta największa bolączka - "made in china" i potem "zrób to sam" :) Także dziękuję raz jeszcze za radę!

Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość