Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Mangalarga »

Bo chyba pora założyć odrębny wątek ;)

Lista (chyba pełna) playline'owych nowości na pierwszą połowę 2015 roku:

http://www.fashiondollworld.de/2014/10/ ... n-fur.html

Mattel szaleje w pozytywnym sensie. Już wiem, że zbankrutuję na ubrankach :P
Obrazek

FuniakoDoll
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2014, 13:56
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: FuniakoDoll »

już wiem że pożądam tych które mają płaskie buty i obcasy, na raz, zwłaszcza Raquel :3 trzeba odkładać kieszonkowe XD
Bo ja z przeklętych jestem tego świata, ja bywam dumna i harda.
_______________________________________________________
Idę do zakonu. Gorszyć zakonnice!

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Pink Flamingo »

Oj tak, do tej pory po macoszemu traktowałem Mattelowskie playline, dopiero linia Style/Glam Luxe to zmienia. W nowościach na 2015 widzę sporo lalek, które chętnie przygarnę. Ciekawią mnie zginalne kostki i nowe, płaskie buty, 3 plażówki chcę wszystkie :) Nowe, ciemnoskóre Glam Luxe też, nie mogę się już doczekać, co będzie pierwsze w 2015. :D

Awatar użytkownika
Mr.Bart
Posty: 137
Rejestracja: 09 mar 2013, 21:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Mr.Bart »

Moje finanse szlag trafi na dobre.... :D
Everybody should belive in something. I belive I'll have another coffee.



Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Annorelka »

Wypowiadałam się już w drugim temacie i też bardzo pozytywnie, ale... jaki rozstrzał!
Z jednej strony super plażowa seria z płaskimi stópkami, z drugiej namalowane bikini. Śliczne, szczegółowe, wieloelementowe stroje i wmoldowane topy...

Awatar użytkownika
miumiu
Posty: 175
Rejestracja: 18 lut 2013, 14:33
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: miumiu »

Moze tak im wyszło z badan rynku? Ze małym dzieciom nie przeszkadza w ubieraniu innych ciuszków kostium na stałe.Za to lalka jest w produkcji tansza.

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Only NM »

Zastanawiam się czy nie zmienić nazwy tego tematu...W sumie po co, co roku robić nowy temat jak można by zrobić jeden, który byłby bezterminowy. Co Wy na to?
Co do nowości: podobają mi się ale szkoda, że jest tak mało ruchomych ciałek. Barbie fab life są ładnie wystylizowane, jestem ciekawe czy lalka AA jest tak ciemna jak na zdjęciu, bo jeśli tak to mam szansę na przeszczep ciałka dla mojej Christie :)
Barbie z drugiego zdjęcia, a raczej jej dodatek mnie rozśmieszył...to coś do kolorowania włosów wzięłam za...test ciążowy XD
Nie jest żle, ale miałam nadzieję że znajdzie się jeszcze coś co mnie zachwyci bardziej niż wiadomości z poprzedniego tematu. Czy ja dobrze widzę? Czy większość lalek jest na ciele MM, a fashionistki będą miały płaskie też stopy? Jestem ciekawa czy moje wielkie marzenie o stojącej samodzielnie Barbie się spełni...
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: arigato78 »

Jestem w szoku. Mattel idzie w dziwnym kierunku... Niby jakis czas temu uruchomił stawy baśkowatym, ale mimo wszystko (jak dla mnie) nie wyglądało to do końca dobrze. Te cieniutkie ramiona i nogi... I szybko wyrabiające się stawy :-( Cięcie kosztów? Aby te wszystkie stawy długo funkcjonowały, wystarczy wymieszać ten plastik z jakimś troszkę bardziej gumowym tworzywem. Guma daje opór i mogłaby zapobiec wyrobieniu się plastikowych elementów ruchomych... Puste tułowia też robią swoje... Barbie mamy w 3 albo 4 przedziałach cenowych i w sumie ta za 20 PLN pod względem wykonania obecnie niewiele się różni od tej za 200 PLN.
Takie coś przeraża:
http://1.bp.blogspot.com/-grCntAcy9Dw/V ... 263488.jpg
Ok, w miarę ładna i słodka buzia - w porównaniu do ostatnich kilku serii Barbie "Life in dreamhouse". Włosy długie, ślyczne. Ale ta wielka łapa na biodrze i nóżki-patyczki to już przesada. Mam nadzieję, że to tylko zły sen... Lalki z nieruchomymi, zgiętymi w łokciach rękoma to dla mnie porażka w obecnych czasach. Czy Mattel nie słyszy rozpaczliwego błagania swoich świadomych klientów o wprowadzenie jakiegoś przełomu do linii średniopółkowych? Nie jestem miłośnikiem lalek Barbie, a już napewno nie kolekcjonerem. Mam swoje faworytki i są one ze stajni Mattel'a. Ale w tej chwili, nadal będąc lalkowych laikiem, dostrzegam przepaść w kwestii estetyki i jakości wykonania pomiędzy Barbie z dawniejszych lat a obecnymi... Na niekorzyść tych ostatnich :-(

Co Wy na to? Czy Wy jesteście bezkrytycznie zakochani w nowościach z logo Barbie?

Buziaki!

Paweł

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Michał »

Powiem szczerze że durzo lalek przypadło mi do gustu ale czarnoskure są chyba tylko dla usa( google tak tłumaczy) a szkoda bo ta po prawej wygląda super. Podoba mi sie jeszcze ruda plażuwka i kocie dodadki. 2015 zapowiada sie obiecująco, ale widze przepaść pomiedzy plazuwkami malowanymi i z ubrankami.Piszę z telefonu a jestem dyslektykiem wiedz ortograficznie morze być troche kiepsko a autokorekty brak. (:

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Only NM »

Arigato zgadzam się z Tobą, jakość lalek niestety spada a co do wielkich łap ,to moja city shopper na ciałku model muse (MM) też ma takie wielkie! Nie zapominajmy że playliny są zabawkami dla dzieci, więc producenci wiedzą że zabawki nie wygrają z grami na tablet i innymi cudami techniki, więc po co robić porządną zabawkę...
Michał, ja też mam dysleksje ale "plażuwka", serio?
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Michał »

serio serio :D mam ogromną dysleksje...czuje sie zawstydzony :pudło:

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Only NM pisze:Arigato zgadzam się z Tobą, jakość lalek niestety spada a co do wielkich łap ,to moja city shopper na ciałku model muse (MM) też ma takie wielkie! Nie zapominajmy że playliny są zabawkami dla dzieci, więc producenci wiedzą że zabawki nie wygrają z grami na tablet i innymi cudami techniki, więc po co robić porządną zabawkę...
Michał, ja też mam dysleksje ale "plażuwka", serio?
A mi się podobają te wielkie łapy. Wiem, że ciało Barbie nie jest kopią ludzkiego ciała, ale lubię, gdy przynajmniej niektóre części lalki są w miarę proporcjonalne, np. właśnie takie dłonie i duże stopy, którymi charakteryzują się plażÓwki ;)

Awatar użytkownika
Michał
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Barbie - playline'owe nowości na 2015 rok

Post autor: Michał »

Ale one nie mają aż takich dużych stóp. A i chyba na całe rzycie zapamietam jak się pisze plażÓwka xd

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości