[MH] Boo York, Boo York

Wszystko o Monsterkach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

[MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

Hey Ghouls and Mansters! Catty here. We have some fangtastic news—Monster High is headed to the fright lights, big city in our very first musical, Boo York, Boo York! All your favorite ghouls will be there - taking in the sights from Times Scare to the Monster Of Liberty! We’ll be shopping for out-of-this-world fashions to wear to a fabulous party celebrating the rare Crystal Comet passing overhead! They say the Comet has mysterious magical powers - and the whole city is buzzing with “Comet Fever” about the big night! It’s sure to be stellar.

We’ll take in a show, but the plays on Bloodway aren’t the only drama going on in Boo York when Monster High’s favorite couple, Cleo and Deuce, BREAK UP! Though it all, we’ll make some terror-riffic new friends! Like Elle Elledee, the music-loving DJ daughter of a Robot…Luna Motthews - daughter of the Mothman, she was drawn to the bright lights of old Bloodway. Then there’s Moucedes King, the daughter of the Rat King from the Upper Beast Side—she’s a bit of a spoiled rat, but has a heart of gold. And when the comet arrives - so does Astra Nova, a starry-eyed ghoul who pays a visit from the skies.

What magic does this crazy Comet have in store? Have you ever seen cooler fashios? You’ll have to catch the movie to find out more!

Source: Ever After High Dolls
Kolejny projekt plakatu:
Obrazek
hauntedtwyla.tumblr.com


(rzeczy, które już wcześniej pojawiły się na forum
Obrazek
Obrazek
źródło:
strona 45

być może ta seria:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
źródło[/quote])

Jeśli to totalny fake, albo niekontrolowany przeciek Mattela i możemy mieć przez to kłopoty, proszę o usunięcie wątku, albo samych zdjęć :< Pewnie rozstrzygnie się w ciągu kilku dni (jeśli poznikają obrazki).

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LolitaDolls »

Mam przeczucie, że to jednak fake. Te projekty plakatu wyglądają na jakiś fan art zrobiony trochę na szybko. Ale mogę się mylić (i pewnie tak jest)

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Annorelka »

Może dlatego, że są to projekty? Tylko szybkie szkice, gdzie i jak rozmieścić postaci. Filmy z monster high są chyba w 3D, nie? Więc postaci na okładce też powinny być. :)

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LolitaDolls »

Annorelka- może racja ^^

-- 28 gru 2014, o 15:21 --

A jednak!
Word Mark: A MONSTERRIFIC MUSICAL!
Goods and Services: DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES, DOLL PLAYSETS AND ACCESSORIES THEREFOR
Serial Number: 86397825
Filing Date: September 17, 2014
MONSTER HIGH: BOO YORK, BOO YORK by MATTEL, INC. with the description DOLLS, DOLL CLOTHING AND DOLL ACCESSORIES
Wynalezione przez Grażynę, ja tu tylko pozwoliłam sobie wrzucić.

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: reiha »

NEFERA!

<PISK>

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAa

AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAaaa

AAAAAAaaAAaaaaAAAAAAAAaa


Zdjęcia są na tumblerze dollnews, jak nie zdążycie przed usunięciem to dajcie znać, bo zapisuję je na dysku.


spoilery
(nie mam pojęcia, czemu zaznaczam na biało :P)

Catty ma na arcie zwykłe ubranie, a wygląda jak ta z plakatu. Hm.
Różowe łapki i lodowy makijaż. Hm.
Nie podoba mi się. Ma biedne dodatki, za krótką sukienkę, opaska nie wygląda jak część uszu, czyli jednak będzie zdejmowana. Wydaje mi się, czy ma jaśniejsze włosy? Bardzo podobne do roszelowych, co z niebieskimi, roszelowymi pasemkami daje okropną nudę. To już byłoooooooooooo.
Nefera, wreszcie :serducho: Dalej ma niekształtną fryzurę i mam nadzieję, że jednak nie ma filetowych pasemek (nie widać ich na rysunku). Niebieskie ręce :< Ale i tak ją chcę :rotfl: Sukienka ładniejsza niż u Catty, ale kogo to obchodzi, to NEFERA.
Zdjęcie kosmitki jest za małe i za bardzo rozmazane, żeby coś o niej powiedzieć. Kicha, że wychodzi z mebelkami. Wielki, fruwający mózg, który przesyła muzykę do jej głowy (pustej?!) trochę mnie przeraża :rotfl: Kask pewnie będzie wklejony na stałe, ona jest bardziej jak figurka/gadżet niż lalka.
Operetka ma inny, nieroklowy makijaż. Przypomina mi w jakiś sposób Lagoonę z wymian, chyba znowu zmienili jej styl malowania oczu. Ładna, bo czerwona, ale bez szału.
Córka szczurzego króla - NIE, po prostu NIE.
Ćma może być fajna, ma ładny, prosty i dorosły strój (z wyjątkiem opaski na głowie)
Draka nudna jak zwykle, jestem ciekawa co jej nabazgrali na sukience, wygląda jak jęzory Kirby'iego. Clawdeen nudy, chociaż ma dobrze dobrane kolory.
Cleo bez grzywki :zakochany: Ok, Cleo mi się podoba. Deuce bardzo nie, ale na pewno znajdzie sympatyków.
Pani Robot wygląda jak Spektra plażowa :C Biała skóra i fioletowe włosy, ojej, wreszcie coś nowego :|



Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Mangalarga »

Widziałam i skacze pod sufit! NEFERA! :serducho: :slinka: :zakochany:

I ta myszka! :serducho:
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: EvilCupcake »

Tak! Muszę mieć tą Neferę. :D ślinę się też do cyrkowej Tory, Jiny i Honey, definitywnie must have. Ćma też wygląda ciekawie i dwupak z Lagooną i Gilem.

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Szklanooka »

reiha pisze:Niebieskie ręce :< Ale i tak ją chcę :rotfl: Sukienka ładniejsza niż u Catty, ale kogo to obchodzi, to NEFERA.
No nie... tak czekałam na Neferę, ale niebieskie brokatowe ręce to dla mnie dyskwalifikacja... :no:

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Mangalarga »

Szklanooka pisze:
reiha pisze:Niebieskie ręce :< Ale i tak ją chcę :rotfl: Sukienka ładniejsza niż u Catty, ale kogo to obchodzi, to NEFERA.
No nie... tak czekałam na Neferę, ale niebieskie brokatowe ręce to dla mnie dyskwalifikacja... :no:
Dopiero to do mnie dotarło... A już się cieszyłam z nowej Nefery :<
Obrazek

Awatar użytkownika
LolitaDolls
Posty: 589
Rejestracja: 12 cze 2014, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: LolitaDolls »

Piszę się na Ellę obowiązkowo. Jeśli jest taka jak na promo to przełamię żelazną zasadę i kupię monsterkę. A cała reszta to rzeczywiście nuda. Draculaura i Clawdeen jeszcze większa nuda. Ale ciekawi mnie jak na żywo wygląda Operetta.

Awatar użytkownika
Szklanooka
Posty: 1282
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:43
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Szklanooka »

Mangalarga pisze:
Szklanooka pisze:No nie... tak czekałam na Neferę, ale niebieskie brokatowe ręce to dla mnie dyskwalifikacja... :no:
Dopiero to do mnie dotarło... A już się cieszyłam z nowej Nefery :<
Nie wiem czy dłonie są do uratowania, ale część od łokci do nadgarstka wygląda jak cała odlana z brokatowego mydełka... Chociaż całe internety i tak się na nią cieszą.
Obrazek źródło

Czy ona trzyma w ręce ser? xD

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Annorelka »

Mają słodką, małą, szarą myszkę!!! :D Jedyna monsterka, jaką bym chciała!

Awatar użytkownika
Medithanera
Posty: 349
Rejestracja: 29 mar 2013, 00:44
Lokalizacja: Silent Hill
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: Medithanera »

O mój jeżu, Nefera. Chyba ma jakieś cuda we włosach... nie mogę się doczekać skubania. Cudowne osiem godzin spędzone na skubaniu basicowych Nefer nagle wydają się miłym wspomnieniem.
Podobają mi się te ręce, ale jak dla mnie mogłaby być nawet cała w tym kolorze, byle rysy i włosy miała swoje. No to niniejszym wszystkie monsterki wyleciały mi z łyszlista. Już jak durna zaczęłam planować, że sobie na zapas kilka kupię na wypadek jakby już mieli nigdy nie wypuścić.


Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: [MH] Boo York, Boo York

Post autor: EvilCupcake »

Nieeee! Nie! Nie! Nie! *bije się z myślami i wmawia sobie, że jej nie chce* Liczyłam na to, że im nie wyjdzie. :c

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość