Repaint, a może i wig jakiś czasem

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
Awatar użytkownika
Driada
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014, 22:20
Kontakt:

Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Driada »

Obrazek
Obrazek

Bo nie mam się komu pochwalić w moim otoczeniu i brak mi motywacji żeby zrobić tym lalkom coś poza twarzą. Moja pierwsza i druga pomalowana monsterka, jedna jest od kilku miesięcy goła, a druga nie ma nawet ciała.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Wow, jest się czym chwalić, naprawdę! Draka jest śliczna i delikatna, ale to, co zrobiłaś z Franką - bomba! Koniecznie musisz jej zafundować ciałko i ubrać je jakoś fajnie! :klaszcze:

Awatar użytkownika
Driada
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014, 22:20
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Driada »

To akurat nie Franka, to szkielecik CAM. Chociaż przyznam że i dla Franki miałabym plany, ale planowanie idzie mi na razie łatwiej niż wykonanie i postanowiłam wstrzymać się przed kolejnymi zakupami, póki tych nie wykończę.

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Zgadywałam po kolorze skóry :) Masz do tego talent, którego zazdroszczę. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć dla szkieleta ciałko - już ją widzę w stroju kostuchy... ;)

Awatar użytkownika
Rhaenys
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2014, 10:37
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Rhaenys »

Jedne z najlepszych repaintów na tym forum :)

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: niemiłamonika »

Dokończ je koniecznie.Są niesamowite !!!Mogą spokojnie trzymać się za ręce i być koleżankami.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Neytiri »

Wooooaw! To już jest sztuka. Chylę czoła, wyrazy szczerego podziwu dla Twojego talentu :) Mam nadzieję, że wena dopisze i uda Ci się stworzyć pełne stylizacje i dokończyć te OOAKi, mają niesamowity potencjał. Chwal się więcej, bo jest czym :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Driada
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014, 22:20
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Driada »

Tylko mi najlepiej idzie póki co same malowanie. Chociaż jeszcze się nie przyzwyczaiłam do takiego malowania i praktycznie za każdym razem coś spsuję lakierem(a to za blisko, a to jeszcze nie wysechł, a to sie coś do niego przykleiło).

Obrazek
A to moja polly pocket, która świeciła w trakcie jak po glossie. Prawdopodobnie zostanie lalką jednej z większych lal. Za głową ma włosy, trzeba tylko perukę z nich zrobić.

Awatar użytkownika
Suriri
Posty: 156
Rejestracja: 06 lis 2013, 22:55
Lokalizacja: Bieruń
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Suriri »

Piękne :serducho: (zbieram szczękę z podłogi)

Awatar użytkownika
Ania I.
Posty: 182
Rejestracja: 31 mar 2015, 21:45
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Ania I. »

Nawet mnie - nikłej fance monsterowych repaintów urzekły Twoje prace. :zakochany:

Awatar użytkownika
EvilCupcake
Posty: 1684
Rejestracja: 01 kwie 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: EvilCupcake »

Wbiłaś mnie w ziemię do tego stopnia, że przez tydzień z niej nie wstanę! Śliczne, śliczne, zwłaszcza kościejka. 8D

Awatar użytkownika
Driada
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014, 22:20
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Driada »

Sama uważam, że monsterki mają ogromny potencjał :3

A czy mogę tak zarzucić planem? Nie mam clawdeen, ale jak mi jakaś wpadnie w rękę to już mi się zamarzyła o tak
Obrazek
Mniejwięcej... może oczy wyjdą mniejsze w stosunku do twarzy. Chyba nie za bardzo umiem rysować monsterki z zachowaniem ich proporcji, głowa wyszła mniejsza taka ^^;

Awatar użytkownika
Illama
Posty: 47
Rejestracja: 29 maja 2015, 13:13
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Illama »

Bardzo fajne prace :) Zazdroszczę takiej czarnej czerni jak na szkieletku :P A ja jakiś czas temu czy nie zrobić z którejś z moich Monsterów różowo-zielookiej a nawet z zrobiłam peruki bo to miały być siostry :P
Zacny szkic ^^

Awatar użytkownika
K_K
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2015, 10:23
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: K_K »

Piękne. A już szkielecikowa głowa... idealna, doskonała, zazdroszczę talentu :klaszcze:

Awatar użytkownika
Driada
Posty: 32
Rejestracja: 24 sie 2014, 22:20
Kontakt:

Re: Repaint, a może i wig jakiś czasem

Post autor: Driada »

Obrazek
Właściwie to chciałam jej zrobić reroot, ale nie mam pojęcia jak się dobrać do środka głowy, więc jest jak jest. I przyznam że chce takich więcej, chcę conajmniej jedną zrobioną na kopię większej MH/EAH >:3

Obrazek
I Cerise moja w trakcie, bo plany mi się zmieniły i jednak nie mam czasu jej dzisiaj dokończyć.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości