Repaint akcesoriów

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Repaint akcesoriów

Post autor: LadyBarbarella »

Witam, chciałam się podzielić moim repaintem akcesoriów takich jak buty/torebki/naszyjniki/kolczyki. Zajmuję się tym od jakiś kilku miesięcy i bardzo cieszy mnie, że mogę to robić. To po prostu taka o radość :) Chętnie zobaczyłabym też prace innych, by móc się cieszyć, że są jeszcze inni którzy też to lubią.

https://www.flickr.com/photos/ladybarba ... 1983315335 wszystkie moje malutkie "przemiany" są dostępne pod linkiem.

Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałego dnia :)

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: arigato78 »

Witaj, LadyBarbarella'o :-)

Ładnie te wszystkie "przemiany" się prezentują. Tych detali i zdobień brakuje mi u (często nie tak tanich) lalek. Brązowooka GenerationGirl z czerwonymi ustami i białymi (srebrnymi) włosami to też Twoje dzieło?

Pozdrawiam, Paweł

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: LadyBarbarella »

arigato78 pisze: Witaj, LadyBarbarella'o :-)

Brązowooka GenerationGirl z czerwonymi ustami i białymi (srebrnymi) włosami to też Twoje dzieło?

Witam, tak, ale nie jest ona repaintowana, to tylko projekt w Photoshopie. Nie mam w kolekcji Generation Girl, lecz Glitter Hair. ^^

Awatar użytkownika
arigato78
Posty: 183
Rejestracja: 22 paź 2013, 00:24
Lokalizacja: Świnoujście
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: arigato78 »

Jak zwał tak zwał. Ja miałem na myśli facemold GG. Z takim malunkiem oczu wygląda bardziej łagodnie i sympatycznie. I ten kolor tęczówki prezentuje się nawet ładnie w połączeniu z kolorem włosów.

Awatar użytkownika
Rhaenys
Posty: 101
Rejestracja: 05 gru 2014, 10:37
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: Rhaenys »

Czym je malujesz?

-- 8 sie 2015, o 15:26 --

Czym je malujesz?

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: LadyBarbarella »

Rhaenys pisze:Czym je malujesz?

-- 8 sie 2015, o 15:26 --

Czym je malujesz?
Akrylami i lakierami do paznokci. :>

-- 8 sie 2015, o 20:52 --
arigato78 pisze:Jak zwał tak zwał. Ja miałem na myśli facemold GG. Z takim malunkiem oczu wygląda bardziej łagodnie i sympatycznie. I ten kolor tęczówki prezentuje się nawet ładnie w połączeniu z kolorem włosów.
Ahh teraz to rozumiem :) Bardzo lubię tą lalkę, chciałam dodać jej trochę klasy i realności.

Awatar użytkownika
trujewszczak
Posty: 302
Rejestracja: 04 cze 2014, 10:51
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: trujewszczak »

Fajnie ci to wychodzi. Lalki naprawdę wiele na tym zyskują pod względem estetycznym. ^^

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: reiha »

Bardzo podoba mi się teczka Catty i torba Viperiny :serducho:

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: LadyBarbarella »

Dziękuję wszystkim za miłe słowa, może jednak moja ręka się do czegoś przydała haha :hihi:

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: Annorelka »

Super, jestem pod ogromnym wrażeniem! Rozważam czy sama się czymś takim nie zajęć. Martwi mnie tylko to, że tak przemalowane dodatki mogą brudzić lalki... Miałaś takie kłopoty? Jakoś im zapobiegasz?

Awatar użytkownika
LadyBarbarella
Posty: 40
Rejestracja: 08 sie 2015, 12:21
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: LadyBarbarella »

Martwi mnie tylko to, że tak przemalowane dodatki mogą brudzić lalki... Miałaś takie kłopoty? Jakoś im zapobiegasz?
Nie miałam takiego przypadku, ale jest to możliwe, jednak.. akryl odchodzi pod wpływem zmywacza do paznokci. Proponuję czekać, aż wyschnie porządnie i wtedy zakładać akcesoria(najlepiej tak by jak najmniej dotykać lalki) w przypadku markerów trzeba być bardzo ostrożnym, bo jeśli wsiąknie w gumę(np. głowa lalki) to nie wiem czy nawet da się go usunąć. Wydaje mi się, że akryl jest bezpieczniejszy, jeśli dojdzie do zabrudzenia to po prostu trzeba szybko działać. Jak na razie lalki są czyste. Ostatnio miałam tylko jeden przypadek gdzie noga została ubrudzona, ale nie jestem pewna czy to przez akryl.

PS. mnie też na początku wszystko martwiło. Moje lalki mało kiedy wyjmowałam, bo chciałam aby ich stan był idealny i oryginalny, nie mówiąc o zmianie akcesoriów. Jednak teraz nie żałuję. :hyhy:

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Repaint akcesoriów

Post autor: Annorelka »

Lalki (w sensie buzie) sama repaintuję, więc wiem, jak działa marker itd. Bardziej mi chodziło o to, czy jak założysz lalce tak pomalowane buty to nie zabarwią jej stóp? Choć oczywiście to buty będą pomalowane, nie stopy/lalka. Czy amsz doświadczenia z tym, że farba, którą pomalowałaś akcesoria (oczywiście już wyschnięta itd) pofarbowała lalkę, która te akcesoria nosi?


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości