wypociny barbusi ;)

Szyjesz, dziergasz? Pochwal się swoim dziełem!
Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

Obrazek spodnie zapinane na rzep + sweterek
Obrazek bluzeczka + legginsy
Obrazek obcisła sukienka
Obrazek taka sobie kiecka ;)
moje pierwsze nadające sie do pokazania ubranka :] mam nadzieję że Jon nie wstydzi się w nich pozować ;)
nie udało mi się inaczej zdjęć wstawić niż tylko miniaturki ;(
jak widać często idę na łatwiznę i wykorzystuję gotowe podwinięte doły ubrań( nie ukrywam że ciuszki produkuję z ubrań) proszę o ocenę ;)
<3

Awatar użytkownika
Cynamonka
Posty: 44
Rejestracja: 16 sie 2015, 21:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Cynamonka »

Pierwszy i drugi zestaw są na prawdę super! I nie przejmuj się, ja też robię ubranka dla lalek z moich starych ubrań. Właśnie szykuję zimowy płaszczyk ze starego szalika ^^ Podoba mi się wzór na drugiej bluzeczce, zupełnie jakby był tkany specjalnie na barbie, taki drobniutki. To samo jeśli chodzi o 3 sukienkę, fajnie że znalazłaś pasujący wzór, chociaż ta ostatnia nadaje Jon wygląd MILF'a :P
i know i am c e l e s t i a l,
but god, even s t a r s
d i e

http://cynamonka-tworzy.blogspot.com/
http://www.kf2.pl/profil-zewnetrzny/17897 <- Mogę prosić o klik Wesprzyj postać w jej walce?

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

Cynamonka dziękuję :] Wybieram tkaniny w drobne wzory i głownie naturalne kolory. Kupuję i już wiem co z tego będzie ;) Chcialabym uszyć kurtkę ale nie wiem czy moja maszyna to wytrzyma :hyhy:
<3

Awatar użytkownika
Cynamonka
Posty: 44
Rejestracja: 16 sie 2015, 21:30
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Cynamonka »

Ja póki co zastanawiam się, czy robić podszewkę czy nie, raczej fazy wstępne z tym płaszczykiem, bo jednak pora sprzyja bardziej strojom kąpielowym ^^ Zastanawiam się jednak czy Twojej lalce, przez lekko granatowy poblask włosów nie byłoby lepiej w czymś o bardziej ostrych kolorach, może czerwieni, a jeśli wolałabyś naturalne, to może brązy?
i know i am c e l e s t i a l,
but god, even s t a r s
d i e

http://cynamonka-tworzy.blogspot.com/
http://www.kf2.pl/profil-zewnetrzny/17897 <- Mogę prosić o klik Wesprzyj postać w jej walce?

niemiłamonika
Posty: 643
Rejestracja: 26 lut 2014, 19:10
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: niemiłamonika »

Jak na początek, to jest super.Nauczysz się tkanin , dzianin.Ja nie wszystkie ubranka podwijam , bo szwy mogłyby szpecić, po prostu są zawinięte do środka.Niektóre dzianiny podwijam ręcznie by też nie było widać szwów.Czasem lepiej wyglądałaby sukienka np ta niebieska w klinów niż z zaszewkami.Baw się wychodzi Ci nieźle :)

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Pink Flamingo »

Gratulacje, absolutnie nie masz się czego wstydzić - ciekawe propozycje :) i kilka opcji do łączenia gór/dołów. Działaj dalej, bo im więcej się szyje, tym więcej się uczy :)
Zgadzam się też z Moniką - niebieska sukienka - jeśli jest dzianinowa - nie potrzebuje zaszewek - dobrze wygląda tam zmarszczenie dzianiny na biuście, żeby się zmieścił i ładnie prezentował w sukience :)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

:* :* :* Dziekuje Wam :-) Mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej ;)
<3

Magda2702
Posty: 59
Rejestracja: 02 paź 2012, 19:26
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Magda2702 »

Bardzo fajne ciuszki :) i z pomysłem :))
Juz pisałam w dziale Tonnerkowym, ale jeszcze tu dopisze :)
Widze, że Twoja póki co, bosonoga lalka jest na ciałku antoskowym wiec nie kupuj bucików dla klasycznych tonnerek, bo nie wejdą na jej stopę. A szkoda kasy bo tanie nie są niestety :( Czasem trafiają się na Allegro.

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

Pink Flamingo pisze:Gratulacje, absolutnie nie masz się czego wstydzić - ciekawe propozycje :) i kilka opcji do łączenia gór/dołów. Działaj dalej, bo im więcej się szyje, tym więcej się uczy :)
Zgadzam się też z Moniką - niebieska sukienka - jeśli jest dzianinowa - nie potrzebuje zaszewek - dobrze wygląda tam zmarszczenie dzianiny na biuście, żeby się zmieścił i ładnie prezentował w sukience :)
^^ Miło się czyta takie opinie,jesteście kochani! Wszystkie porady biorę glęboko do serca i obiecuję nie popełniać więcej szyciowych błędów :blush: Obecnie "pracuję" nad ciuszkami z nierozciągliwych materiałow,co sprawia mi więcej trudności,gdyż muszę dopracowywać szablony. Zrezygnowałam też z zapieć rzepowych a zastąpiłam je zatrzaskami. Jak uda mi się stworzyć "kreację" to napewno się nią pochwalę w wątku :]

Magda czytałam i nie kupuję bucików puki co,widzę że antośka ma stopy jak płetwy i butki tylerek nie będą raczej pasowały :(

-- 23 sie 2015, o 19:02 --

Obrazek Taki "elegancki komplecik" wypociłam :) Narazie zapiecie robie w formie "rozpierdaka" zapinanego na zatrzaski, z czasem moze uda mi sie znależc metodę jak zamaskować zapiecie. Na początek musi jednak być tak. Sorki za jakość zdjęcia-- robione nokią- kompletnie się nie znam na tym telu ;) Jutro zrobię lepszą fotkę :] Może jeszcze coś uszyję ;)
<3

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Pink Flamingo »

Uau, bardzo zgrabny komplecik, lubię spodnie z wysokim stanem :) Dodaj do tego szeroki pas a la obi z frędzlami i masz look jak z kolekcji SS 2011 Gucci :D Obrazek
Ładnie i równo wyszedł Ci dekolt, szew jest równy, a taka satyna - jeśli dobrze widzę - to dość trudny materiał do szycia. Szycie potrafi być naprawdę świetną zabawą :) Czasem kombinowanie, bez uprzedniego wyrysowywania formy, przynosi zaskakująco ciekawe rezultaty :)

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

Obrazek


dzisiejsza "twórczość ;)

Pink Flamingo hehe dzięki,pomyślę nad paskiem :)
<3

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: Balbinka »

Fajna kolorystyka jest tej sukienki i bardzo lalce pasuje. :) czekamy na więcej :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
selene13
Posty: 204
Rejestracja: 12 lis 2012, 01:12
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: selene13 »

O ile poprzednie Twoje kreacje podobają mi się, to ta ostatnia sukienka, moim zdaniem, ma zakłócone proporcje. Przy tak wąskiej spódnicy chyba lepiej wyglądała by góra mniej zachodząca na ramiona i z trochę węższym dekoltem. Ale to tylko moje zdanie :)

Awatar użytkownika
reiha
Posty: 4316
Rejestracja: 30 sie 2012, 00:23
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: reiha »

Podoba mi się jak wykorzystałaś wzór materiału :D

Awatar użytkownika
barbusia77
Posty: 1892
Rejestracja: 25 wrz 2013, 11:20
Kontakt:

Re: wypociny barbusi ;)

Post autor: barbusia77 »

Obrazek spodnie ciut za długie,do wysokich szpilek ;) Obrazek to pod szyją to kołnierz ;)

-- 9 wrz 2015, o 10:54 --
reiha pisze:Podoba mi się jak wykorzystałaś wzór materiału :D
;) zupełnie przypadkiem :]
<3

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości