Dziewczyny Tsundere

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

Z drżącym sercem zakładam temat, w którym chciałabym pokazywać swoje pomysły z lalkami w rolach głównych. Na razie zrobiłam 3 repainty i cały czas szukam swojego stylu.
Swój pierwszy repaint robiłam na Frankie Stein. Frankie wyglądała okropnie. Miała bardzo zniszczone włosy, z srebrnymi pasemkami, które pozamieniały się w foliowe sprężynki. Nie wyszło tak, jak planowałam, ale zapewniam, że jest lepiej, niż było:) Franki jeszcze nie jest skończona. Szyję dla niej strój leśnej szamanki, ale praca idzie tak powoli, że zanim skończę, minie jeszcze dużo czasu, a wątek chciałam jednak zacząć od pierwszej przemalowanej lalki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Od kiedy pamiętam, marzyłam o lalce chłopczycy i zrobiłam sobie taką, za trzecim podejściem. To Ghoulia Yelps. Ogólnie uważam, że ta lalka ma świetną twarz do repaintu - na pewno najlepszą z tych niewielu, które miałam w swoich rękach.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Patrzy na mnie jeszcze jedna lalka z przemalowanych przeze mnie, ale niestety, jest najmniej udana, więc zanim ją pokarzę muszę uszyć jej naprawdę odjazdową kiecę:) Wtedy jakoś przejdzie:)
Na tym forum jest wiele bardzo utalentowanych osób i zdaję sobie sprawę, że daleko mi do nich. Chętnie posłucham wszystkich rad. Tworzę wątek, żeby coś mnie motywowało do dalszej pracy. Malowanie i szycie tylko dla siebie, "do szuflady", nudzi się.

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Balbinka »

Obie panny świetnie wyszły. A ubranka też własnoręcznej roboty?
Bardziej podoba mi się Franka, jest delikatniejsza :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

Tak, ubranka też własnej roboty :D

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Neytiri »

Bardzo dobre repainty i stylizacje :) Ta pierwsza lalka przypomina mi troszkę serialową postać Margaery Tyrell z Gry o Tron ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

Dzisiaj prezentuję swój czwarty repaint:) Najpierw zdjęcie przed: (zawsze lubiłam takie zestawienia, jak "chcę być piękna" itp:)
Obrazek

A teraz poznajcie nową Clawdeen, po kilku wieczorach ciężkiej pracy nad sobą:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dziękuję za cenną pomoc fiołkowi afrykańskiemu;)
Jak Wam się podoba? Dla mnie wygląda lepiej w rzeczywistości, niż na zdjęciach, ale to chyba powszechny problem lalek.

Awatar użytkownika
justi578
Posty: 160
Rejestracja: 17 lip 2016, 21:53
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: justi578 »

Wszystkie są super :D Pod względem repaintu najbardziej podoba mi się druga, natomiast jeśli chodzi o stylizację to Clawdeen skradła moje serce ;) Ta suknia... :)
Będę pamiętać o tobie, kiedy będę daleko.
Będę pamiętać za każdą górą, morzem, rzeką.
A gdy się spotkamy i nie będziemy już mali,
zrobimy tak, byśmy się nigdy nie rozstawali.

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: midorigami »

piękna sukienka :)

czy Twoim lalkom po repaincie nie świecą się za bardzo buzie ? jakiego lakieru używasz ? chociaż to może być kwestia aparatu.
Szkoda, że zdjęcia nie są najwyższej jakości bo na pewno wyglądałoby to wszystko o niebo lepiej .

Podoba mi się Franka <3 w ogóle uwielbiam tą lalkę chociaż ma kwadratową głowę :D

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

Mam Mr Super Clear Matt. Trochę się świecą. Wydaje mi się, że mogłam trzymać lalkę za blisko lakieru podczas sprejowania - w ogóle mój lakier wyrzuca jakieś grudki z siebie i zastanawiam się, czy po prostu nie powinnam go mocnej i dłużej "odpalać", ale cały czas wydawało mi się, że wtedy go zużyję za dużo i nie starczy mi na całe życie;) W ogóle sprejowanie to dla mnie najtrudniejszy etap repaintu - najpierw trzeba czekać, żeby nie padało, a jak w końcu nie pada, to i tak wszystko się klei, a na buzi zawsze zostają jakieś paprochy.
Aparat - tak, myślę nad zmianą, ale te fajne aparaty mają tyle różnych, tajemniczych parametrów, że tracę głowę przeglądając oferty;)

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Chupacabra »

Oh jej, wilkołaczka wyszła ci naprawdę przeurocza i jeszcze ta sukienusia. :serducho:
Co do grudek, naczytałam się, że msc trzeba wsadzić do miseczki z ciepłą wodą żeby go trochę podgrzać, może za krótko trzymasz, albo woda jest za chłodna?
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Balbinka »

Wilczyca wyszła śliczna. :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

To może być to, bo w ogóle nie trzymam Msc w żadnej wodzie, tym bardziej ciepłej. Następnym razem spróbuję. Faktycznie gdzieś o tym też czytałam, a potem chyba stwierdziłam, że szkoda czasu, a tu jednak nie. Chupacabra, dzięki za radę:)

Awatar użytkownika
midorigami
Posty: 313
Rejestracja: 30 cze 2016, 14:59
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: midorigami »

No ja też mam problemy z tym MSC i psikam z bardzo daleka na prawdę małe ilości. Czasem w niektórych miejscach robi mi się taka śliska poświata zamiast matowa i wtedy po tym też kredki nie chcą ładnie malować :/

Zauważyłam też, że jak się za dużo psiknie to trudniej schnie, więc ostatnio położyłam główkę pod moją lampką na biurko bo strasznie grzeje XD ktoś też widziałam specjalnie zakupił piecyk , piekarnik taki najtańszy i suszy w nim popsikane MSC główki, wtedy nie trzeba podobno bać się brzydkiej pogody.

Może jak swoje lalki położysz w ciepłym miejscu to ten MSC jeszcze doschnie ?

W kwestii aparatu też specem nie jestem, ale kiedyś wysłuchałam bardzo ciekawej opinii, żeby wybrać aparat na podstawie zdjęć, które nam się podobają. To znaczy, jeśli oglądamy czyjąś galerie i widzimy, że zdjęcia są ładne to warto ten aparat kupić.
Obczaj flickera Sagi https://www.flickr.com/photos/sagelith/ uważam, że ma genialne zdjęcia możesz do niej napisać i dokładnie wypytać jaki ma aparat :) a nóż cena będzie Ci odpowiadać.

Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 285
Rejestracja: 16 lut 2012, 10:09
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Chupacabra »

Mam nadzieję że to coś da. :D Daj znać.

O też jestem ciekawa czym robi te śliczne foty.
http://wkolorowym.blogspot.com/ - Fotki fotki - 16.04

Awatar użytkownika
Tsundere
Posty: 23
Rejestracja: 01 cze 2016, 21:18
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Tsundere »

Zgłębię ten temat:) Zdjęcia Sagi to chyba nie tylko kwestia aparatu, ale też sporych umiejętności fotograficznych - niemniej - piękne.

Awatar użytkownika
Annorelka
Posty: 1195
Rejestracja: 03 sie 2013, 15:30
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Dziewczyny Tsundere

Post autor: Annorelka »

Ładna, nie spodziewałam się, że da się stworzyć tak delikatną Clawdeen.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości