Carmazinowe stworki

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
Online
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Skoro pochwaliłam się w powitalni, że przerabiam lalki, stwierdziłam, że wypadałoby się w końcu pokazać światu którąś z moich kruszynek :> Na pierwszy ogień idzie Gilda z Monster High, a raczej druga jej wersja (z pierwszej nie byłam zadowolona, więc nawet nie zrobiłam zdjęć) ObrazekMonster#1 by Carmazin, on Flickr
ObrazekMonster#1 by Carmazin, on Flickr
Panna ma też dorobione przeze mnie kopytka, no bo jak to tak, Złota Łania bez kopytek?
(pierwszy raz wstawiam zdjęcie wg. instrukcji na forum, mam nadzieję, że nic nie schrzaniłam...)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: lwica »

Spokojnie ze zdjęciami wszystko jest ok.A metamorfoza Twojej lalki bardzo mi się podoba.Także śmiało przerabiaj kolejne kandydatki i pokazuj Swoje dzieła na forum,bo są przepiękne.

Awatar użytkownika
Malina
Posty: 486
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:08
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Malina »

Gilda to dla mnie jedna z paskudniejszych Monsterek, ale Ty zrobiłaś z niej prawdziwą boginię. Ma piękne oczy i brwi, ale największą uwagę przykuwają usta, które chociaż namalowane są obok moldu, to wyglądają wyraziście i naturalnie. Plamki, kopytka i włosy cudnie dopełniają Twój pomysł. Jedynym szczegółem, który zobaczyłam dopiero w powiększeniu i do którego mogłabym się przyczepić, jest konsystencja plamek. Gdybyś rzcieńczyła ciut farbę jakimś medium, wyglądałaby dużo schludniej. Ale tak czy siak, masz we mnie fankę ^^

Online
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Lwico, Malino, bardzo dziękuję! nie bardzo co prawda wiem, w co ją ubrać, zawsze mam z tym problem.
Malina pisze:Jedynym szczegółem, który zobaczyłam dopiero w powiększeniu i do którego mogłabym się przyczepić, jest konsystencja plamek. Gdybyś rzcieńczyła ciut farbę jakimś medium, wyglądałaby dużo schludniej. Ale tak czy siak, masz we mnie fankę ^^
plamki na twarzy robiłam kredką i dlatego wyszły takie nieregularne, a plamki na rękach to jakiś lakier i nawet nie wiem, czym go rozcieńczać czy zmywać z pędzla :niewiem: dzięki za opinię, do tej pory tworzyłam tylko do szuflady a teraz może pokażę coś więcej światu :D

Awatar użytkownika
Elka
Posty: 629
Rejestracja: 07 lis 2014, 12:47
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Elka »

Pokazuj pokazuj, szkoda by było chować taki talent do szuflady. "Jelonka" jest śliczna. Robi wrażenie, nawet taka odziana tylko w firankę :P

Awatar użytkownika
Pink Flamingo
Posty: 1860
Rejestracja: 13 mar 2014, 17:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Pink Flamingo »

MH choć urocze, to zupełnie nie moja bajka, ale nie mogę przejść obojętnie obok Twojej jelonki, prześliczny ooak! Te oczy są genialne. I pomysł z kopytkami też świetny. Jesteś bardzo utalentowaną osobą i zachęcam do chwalenia się innymi pomysłami :)


Awatar użytkownika
Saga
Posty: 365
Rejestracja: 09 paź 2015, 22:36
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Saga »

Śliczna i pomysłowa. Naprawdę mi się podoba, prawdziwa leśna boginka. Zestawienie kolorów :zakochany:

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Neytiri »

Uwielbiam takie przemiany :) Wyszło genialnie, piękny repaint i ogólna stylizacja. Chętnie zobaczę więcej Twoich stworków :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Online
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Bardzo dziękuję za takie miłe słowa! Naprawdę, nie sądziłam, że aż tak się spodoba :happy: Postaram się pokazać niedługo Maddie z eah albo którąś inną z moich panienek tylko najpierw muszę rozciągnąć dobę :facepalm:

-- 13 lis 2016, o 22:08 --

Pomalowałam dzisiaj twarzyczkę kolejnej monsterki, która czekała na to baaardzo długo. Mam ją już chyba rok i dopiero teraz doczekała się mojej atencji... Ciągle co prawda work in progress ale i tak, proszę Państwa, oto Catherine DeMew Obrazek#2 Monster High Catherine Demew reaint and reroot, work in progress by Carmazin, on Flickr
dzisiaj tylko takie zdjęcie bo aparat nie chce współpracować :(

Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Miranda »

Ona taka blada z natury, czy całą twarz jej pomalowałaś?

Online
Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Carmazin »

Ona jest taka blada z natury, ciałko też ma całe białe

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: lwica »

Pięknie wygląda i bardzo mi się podoba.A do jej bladego lica bardzo fajnie pasują piegi które jej namalowałaś.Oczka i rzęsy też ma śliczne a całości dopełniają mocno zaznaczone usta.Brawo.

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Carmazinowe stworki

Post autor: Neytiri »

Bardzo ładny malunek buźki, jestem ciekawa jak będzie się prezentowała całkowita stylizacja ;D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse


ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości