Barbie Life in the Dreamhouse.

Barbie, My Scene, Basics, Monster High, Ever After High
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ajatoco
Posty: 476
Rejestracja: 13 mar 2012, 11:34
Lokalizacja: Leverkusen
Kontakt:

Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: ajatoco »

Nie wiem, czy dobrze kombinuję, ale wydaje mi się, że Ryan dostał nowy, własny mold na potrzeby Barbiowego serialu... Co mnie najbardziej rozbawiło, ma być w nim
bratem bliźniakiem Raquelle xD Serial ma wystartować 11 maja.

Na stronie można sobie zobaczyć trailer i poczytać kto wystąpi w nowym projekcie :hyhy:

http://dreamhouse.barbie.com/en-US/cast/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Only NM »

Mam nadzieję, że powstaną z tego nowe lalki tzn: Kenowie! Ryan wygląda lalusiowato i zniewieściało, ale ja lubię takie lalki więc może kiedyś będzie można go kupić...O ile mattel znowu nie "zniszczy" swoich lalek, bo ma do tego tendencję.
Sam serial zapowiada się dość...jakby to określić...Pusto! Nauczą te małe dziewczynki że zakupy chłopaki i imprezy to cały sens życia i odmóżdżone dzieci gotowe!
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Lacrima »

Zgadzam się z Only NM. Wszystko wygląda poprostu pusto. Raquelle rywalizuje z Barbie o ikonę stylu a obie mają go tyle co zakonnice... Owszem, nie kazdy musi miec styl i być modnym, co więcej było by źle gdyby tak bylo, ale dlaczego wpaja się małym dziewczynkom ze różowa landryna to spełnienie mody? A rockowy styl to pozerka? A wielki różowy dom to szczyt marzeń?
Chyba za dużo wymagam od playline... ale Bratz mogą! Pozatym Monster High wyglądają dobrze... jest w nich mieszanka wszystkiego, specyficznie mattelowskiego-fakt, ale widać tam różnorodność. Więc dlaczego tak zafałszowana jest lalkowa ikona....
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
BarbieDream
Posty: 1713
Rejestracja: 29 gru 2011, 17:38
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: BarbieDream »

Popieram!
Dla mnie Barbie jako ikona to już tylko i wyłącznie lalki kolekcjonerskie... Reszta to po prostu lalki do zabawy..
Co do Kenów - miło by było gdyby lalk Ryana ubrali tak jak na filmie - w ciemne jeansy i skórzaną kurtkę :serducho:

Skipper
Posty: 29
Rejestracja: 21 paź 2012, 13:46
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Skipper »

Only NM pisze: Sam serial zapowiada się dość...jakby to określić...Pusto! Nauczą te małe dziewczynki że zakupy chłopaki i imprezy to cały sens życia i odmóżdżone dzieci gotowe!
Faktycznie trochę wygląda to pusto, ale myślę, że trochę prze sadzasz. Bardziej dzieci odmóżdża dzisiejsza telewizja przez to jakich ludzi lansuje. Ale są bajki z Barbie, które na pewno ani trochę pustości nie okazują mam na myśli dwa filmy: ,,Barbie i jej siostry na kampingu", ,,Barbie i idealne święta" i komiksy z Barbie.

Awatar użytkownika
marshalka
Posty: 515
Rejestracja: 29 gru 2011, 14:43
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: marshalka »

My mówimy o serialu, a ten serial nie daje dobrego przykału. Kilka filmów z Barbie jest ok, ale ten serial to jakaś porażka... Nie dziwię się, że już jedenastolatki zaczynają się malować, chodzić w szpilkach, bo takie biorą przykłady z telewizji właśnie... ;/
http://marshalkasdolls.blogspot.com/ => Moje lalki, te duże i małe. :)

Zapraszam! ;)

Awatar użytkownika
jewelsnake
Posty: 1554
Rejestracja: 29 gru 2011, 20:43
Lokalizacja: dark side of the sun
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: jewelsnake »

Postaci są tak głupie, że aż przykro. Najgorzej pojechali Raquelle, dresiara pełną mordą, zupełnie nie wygląda na taką. Zdaje się, że to Barbie friend-enemy . Zawsze wydawało mi się, że jest Azjatką, ale najwyraźniej myliłam się. Ryan tak wygląda na muzyka jak Justin Bieber : / Ken ma iloraz inteligencji troglodyty...
"It's not that I can't find worth in anything
It's just that I can't find worth in enough"
Manic Street Preachers

Awatar użytkownika
Pat
Posty: 727
Rejestracja: 09 kwie 2012, 09:32
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Pat »

Oglądając to śmiałem się jak na komedii. Zgadzam się że powinni zrobić ten serial bardziej hmmm... ambitny.
Dolls... Dolls everywhere...

Skipper
Posty: 29
Rejestracja: 21 paź 2012, 13:46
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Skipper »

jewelsnake pisze: Ken ma iloraz inteligencji troglodyty...
To prawda z Kena zrobili totalnego idiotę, a ze Skipper lenia.

Awatar użytkownika
KiciaKocia
Posty: 1980
Rejestracja: 16 wrz 2012, 19:50
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: KiciaKocia »

Pat pisze:Oglądając to śmiałem się jak na komedii. Zgadzam się że powinni zrobić ten serial bardziej hmmm... ambitny.
A tam. "Ambitność" pozostawmy pełnometrażowym filmom z Barbie.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."

Awatar użytkownika
Lacrima
Posty: 1336
Rejestracja: 09 sty 2012, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Lacrima »

W stylu "Księżniczka i piosenkarka" XD XD XD
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/108814335@ ... 910744495/

Awatar użytkownika
Only NM
Posty: 1254
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:30
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Only NM »

Ja się przyznam że obejrzałam kilka odcinków, co prawda uśmiałam się jednak mam wrażenie że serialowa Teresa jest jeszcze głupsza niż Barbie. Ta landrynka jest ponoć ikona stylu w Malibu, ale idzie na ważną randkę z Kenem w tym samym stroju niezmienianym od tygodnia! Raquell jest strasznie zazdrosna, jedyną fajną postacią jest moim zdaniem Ryan zabawny (co prawda jego piosenki to porażka), bardziej inteligentny niż reszta, charakterny. Reszta to tylko tło Barbie.
A propos Księżniczki i piosenkarki już widzę na półkach te lalki śpiewające Księżniczki bawić się chcą, jak oni mogli. Biedna pani Lauper :)
Życie, to nie jest sport dla widzów!
- Dzwonnik z Notre Dame

Jeśli chcesz mnie odwiedzić kliknij TUTAJ

Skipper
Posty: 29
Rejestracja: 21 paź 2012, 13:46
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Skipper »

Only NM pisze:Ja się przyznam że obejrzałam kilka odcinków, co prawda uśmiałam się jednak mam wrażenie że serialowa Teresa jest jeszcze głupsza niż Barbie.
Teresa trochę głupia jest, ale Ken i tak ze wszystkich najgłupszy.

Awatar użytkownika
Grażyna
Posty: 1297
Rejestracja: 04 mar 2012, 20:38
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Grażyna »

Czy coś mnie znowu ominęło? Gdzie można zobaczyć to cudo - na youtube, czy jest oficjalna strona?
Obrazek

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Barbie Life in the Dreamhouse.

Post autor: Manhamana »

Grażyna pisze:Czy coś mnie znowu ominęło? Gdzie można zobaczyć to cudo - na youtube, czy jest oficjalna strona?
Na youtube do wyboru do koloru jak wpiszesz Barbie life in the Dreamhouse powinno wyrzucić
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości