Pierwszy pełen custom monster high

Repaintujesz lalki? Zajmujesz się rerootem? Koniecznie nam pokaż!
ODPOWIEDZ
dagux
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:03
Kontakt:

Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: dagux »

Witam serdecznie po raz kolejny, przyszłam pochwalić się moją małą księżniczką :blush: Zrobiłam chyba wszystko co było możliwe, aby nadać jej 'duszę'. I po raz pierwszy w życiu coś uszyłam! Pod czujnym okiem mistrza, czyli mojej babci, powstała prosta piżamka :rotfl:
Co sądzicie? Jakieś uwag? Opinie?

Obrazek[/URL]

Obrazek

Obrazek

(mam nadzieje, że dobrze wstawiłam zdjęcia O.o )

Awatar użytkownika
Balbinka
Posty: 1228
Rejestracja: 09 maja 2015, 12:57
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: Balbinka »

Panna urocza :) Podobają mi się brewki, oczy i ten pomysł na malunek na twarzy. Ząbki jakoś do mnie nie przemawiają wydają mi się troszkę nie równe, ale ja ogólnie nie przepadam za "zębiastymi" lalkami. Ogólnie na wielki plus. Piżamka też fajna, szyciowe początki bywają trudne, ale tutaj sobie poradziłaś świetnie. Czekamy na dalsze projekty :)
There is no emotion, there is peace.
There is no ignorance, there is knowledge.
...

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: roroDolls »

Bardzo dobrze to wyglada! pod wzgledem i techniki i projektu! Swietne oczka - zwlaszcza rzesy ujete w tej pers[ektywie interesujace i inspirujace!

Awatar użytkownika
Neytiri
Posty: 1285
Rejestracja: 07 wrz 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: Neytiri »

Naprawdę ciekawa i oryginalna postać Ci wyszła :) Z peruką i w tej piżamkowej stylizacji wygląda super, projekt zdecydowanie zakończony sukcesem, gratuluję :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
Instagram: neytiri_dollhouse

Awatar użytkownika
Kamelia
Moderator
Posty: 1057
Rejestracja: 08 paź 2015, 23:43
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: Kamelia »

Buzia jest przepięknie wykonana, choć mi taka stylistyka nie podchodzi. Za to włosami jestem zachwycona. :)

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 739
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: Carmazin »

Cudna buźka! Moldowałaś jej dłonie czy mi się wydaje? Nie wiem, czy lepiej by nie wyglądała w jakiejś zwiewnej sukience, ta piżamka gryzie mi się z "natchnioną" twarzą.


dagux
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:03
Kontakt:

Re: Pierwszy pełen custom monster high

Post autor: dagux »

Dziękuje bardzo wszystkim za miłe słowa, nie spodziewałam się tak miłego przyjęcia :D
Ząbki faktycznie nie są mocną stroną tej lalki, ale następne 'zębiaste' (jak to @Balbinka powiedziała :D) będą już lepsze.
Realizuje następny projekt, w moim odczuciu sama lalka wyszła nieco gorzej, ale jak ją dokończę wrzucę i razem ocenimy :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości