Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Jesteś tu nowy? Przywitaj się z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Miranda
Administrator
Posty: 1676
Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
Kontakt:

Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Miranda »

Jesteś tu nowa/y? Przywitaj się w tym wątku! Zapraszamy! Obrazek

Grażynka
Posty: 4
Rejestracja: 04 lis 2017, 23:06
Kontakt:

Grażynka wkracza na salony !

Post autor: Grażynka »

To tu się mam przywitać ? Jeżeli robię coś źle młodzieży, proszę się na mnie nie gniewać(ach te internety ;)).
Jestem Grażynka. Od dawna latam wzrokiem po waszym forum, ale teraz postanawiam się dołączyć.Już dawno wkręciłam się w lalki, to moja pasja od dobrych kilku lat.
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie ciepło. :>


Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: lwica »

Grażynka witaj na lalkowym pokładzie. :) Napisz coś więcej o sobie i lalkach.Jakie lubisz,jakie zbierasz i jakie są Twoim marzeniem?

Awatar użytkownika
Soihime
Posty: 986
Rejestracja: 31 sie 2015, 22:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grażynka wkracza na salony !

Post autor: Soihime »

Grażynka pisze:To tu się mam przywitać ?

Właśnie też zauważyłam, że zrobiono jeden wątek dla wszystkich nowych osób :).

Cześć! A jakie lalki zbierasz?

GrzeDoll
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:43
Kontakt:

Hejka Lalkowicze

Post autor: GrzeDoll »

cześć!! Zbieram lalki Mattel kloniki i na tą porę 2 stare Steffi love. Jednak najbardziej zbieram monster high i ever after high mam ich razem 21. Posiadam również kilka bratz. Około 9 eqestria girls i pełną piwnice zapchaną lalkami typu barbie my scene Disney. Niedługo mam zamiar kupić sobie pierwszą blythe. Trochę rerootuje i robie wigi troszkę szyję, ale to od święta. Lubię też robić Lalkowe spa. Trochę się rozpisałem to tyle

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Carmazin »

GrzeDoll witaj i baw się dobrze :D

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: lwica »

GrzeDoll witaj na lalkowym pokładzie. :) Mam nadzieję,że będziesz się dobrze bawił i udzielał na forum. ;)

Eilis
Posty: 2
Rejestracja: 01 gru 2017, 14:12
Kontakt:

Eilis z gromadką wita wszystkich ^^

Post autor: Eilis »

Hej, cześć, czołem :)
Przybyłam na forum w zasadzie z powodu allegrowej kotki - szukając na jej temat informacji trafiłam na to cudne forhm, o którym nie miałam wcześniej pojęcia, ale bardzo się cieszę, że się tu znalazłam i na pewno zostanę ^^

Troszkę o mnie -
Mam na imię Angela.
Mam skończone 22 lata.
Nie mogę powiedzieć, że jestem kolekcjonerem, bo nie zależy mi szczególnie na zbieraniu kolejnych lalek. Bardziej bym się kategoryzowała jako twórca - uwiebiam pracować przy lalkach - robić face upy, repainty, wigi, szyć ubranka. To sprawia mi największą frajdę :)
Zajmuję się głównie BJD chociaż mam kilka monsterek i everek.
Nie kupuję nowych lalek, zdarzyło się to może 2 razy. Raczej przygarniam takie, które wymagają opieki, naprawy, nowego życia, nowego wcielenia, więc najczęściej w moje ręce trafiają lalki z 2 ręki, które długo leżą na grupach i których nikt raczej nie chce przygarnąć.

Moja miłośc do lalek sięga najwczesniejszego dzieciństwa, jednak nigdy nie bawiłam się nimi jak reszta dziewczynek - ja jedynie szyłam im ubrania i robiłam fryzury. I w sumie tak zostało do teraz :D
Lalkami żywicznymi BJD zainteresowałam się w wieku 17 lat a pierwszą kupiłam tuż po skończeniu 18. Jest to moja najdroższa, ukochana Lunka (dream of doll msd).
To tak w skrócie, jeśli macie pytania, chcecie się zapoznać - zapraszam do wszelakiego typu korespondencji, nie pogardzę wiadomościami prywatnymi, kontaktem na facebooku czy nawet telefonicznym. Zawsze otwarta, dla wszystkich serc oddanych lalkom :)

Awatar użytkownika
lwica
Posty: 1845
Rejestracja: 08 sty 2016, 20:03
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: lwica »

Eilis witaj na forum. :) Fajnie,że Nas tu znalazłaś,mam nadzieję,że będziesz się tu dobrze bawić i że znajdziesz wiele inspiracji dla Twojej twórczości lalkowej.A pokażesz efekty swojej pracy?

Awatar użytkownika
kokoro brokoro
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2017, 17:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: kokoro brokoro »

Hej <3
Forum obserwowałam od dawna, wielu rzeczy się dowiedziałam czytając posty i upewniłam się w przekonaniu, że lalki to coś dla mnie. Interesuję się głównie customizacją, chociaż idzie mi to nieudolnie. Zarejestrowałam się tutaj, żeby pokazać swoją pracę i zadać trochę pytań. Pewnie niedługo założę wątek z repaintami.

Awatar użytkownika
Carmazin
Moderator
Posty: 738
Rejestracja: 10 cze 2015, 20:49
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: Carmazin »

Witaj i baw się dobrze :D Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Twoje prace :)

Awatar użytkownika
kokoro brokoro
Posty: 9
Rejestracja: 09 gru 2017, 17:25
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: kokoro brokoro »

Dzięki :D Dzisiaj najprawdopodobniej się pojawi.

kate_t1
Posty: 5
Rejestracja: 08 gru 2017, 21:46
Kontakt:

Czesc wszystkim

Post autor: kate_t1 »

Czesc. Lalki zbieram juz od dawna bo od 15 lat. Zbieram glownie lalki porcelanowe.. Czasem kupuje nowe ale najbardziej lubie te z pchlich targow i sklepow ze starociami. Mam pare starych.. Barbie fashionplay .. Ukochana steffi love disco queen i jeszcze dwie od lucky ind. A i zapomnialabym o 2 laleczkach pamela love od Simby. Jednak najbardziej lubie te z porcelany.. :serducho: jak ogarne wstawianie zdjec to moze cos umieszcze.

kasia
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2017, 22:28
Kontakt:

Re: Wątek powitalny dla nowych użytkowników!

Post autor: kasia »

Cześć,
przed chwilą tu trafiłam.
Szukam informacji na temat lalek, a jakże! :)
Do tej pory je tylko szyłam i dziergałam.
Chciałabym zacząć je odlewać. A dokładnie chodzi mi o głowy, dłonie i stopy.
Szukam szczegółowych informacji z czego, w czym i czym.
No to zaczynam szperać ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości