Wyrwana głowa...

Masz problem z lalką? Zapytaj o radę!
ODPOWIEDZ
GrzeDoll
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:43
Kontakt:

Wyrwana głowa...

Post autor: GrzeDoll »

Nie mogę poradzić sobie z lalką lagoną blue... Ma wyrwaną głowę. Chaczyk trzymający główkę jest oderwany i niewiadomo gdzie się podziewa. Lalka do tego nie ma rąk. Najbardziej chciałbym odnowić panią potworke bo te lalki to moje życie. Macie może jakieś pomysły? Do tego część plastiku na szyjce jest oderwana.. Nie mam słów... Ale nie mogłem przepuścić okazji lalki za niecałe 2 zł.

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: roroDolls »

mozna pokombinowac z jakimis koralikami, guzikami, drucikami i gumkami zeby bylo sztywne ale ruchome i trzymalo glowke w pionie...

Awatar użytkownika
Aarjelin
Posty: 614
Rejestracja: 11 sie 2017, 19:39
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: Aarjelin »

Tu znalazłam taki prościutki poradnik, potrzebny jest jedynie: klej, taśma izolacyjna, kombinerki i wsuwka do włosów ^^ https://www.youtube.com/watch?v=a8BgCswWCQg choć podejrzewam, że mógłby wsuwkę zastąpić też spinacz do papieru czy inny sztywny drucik :mysli:
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3

GrzeDoll
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:43
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: GrzeDoll »

Aarielin racja tylko że lalka nie ma połowy szyji. :beczy:

Awatar użytkownika
roroDolls
Posty: 595
Rejestracja: 19 cze 2016, 11:17
Lokalizacja: Krakow / Norwich
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: roroDolls »

a to jakas masa plastyczna, szlifowanko i farba...ja sie w to nigdy niebawilam... niech dziewczyna poczeka na innego trupka z powylamywanymi.. zrobisz sobie potworka frankensteina;-)

GrzeDoll
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:43
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: GrzeDoll »

GrzeDoll pisze:Nie mogę poradzić sobie z lalką lagoną blue... Ma wyrwaną głowę. Chaczyk trzymający główkę jest oderwany i niewiadomo gdzie się podziewa. Lalka do tego nie ma rąk. Najbardziej chciałbym odnowić panią potworke bo te lalki to moje życie. Macie może jakieś pomysły? Do tego część plastiku na szyjce jest oderwana.. Nie mam słów... Ale nie mogłem przepuścić okazji lalki za niecałe 2 zł.

http://wstaw.org/w/4Igf/linki/ link do zdjęcia lalki :serducho: :serducho:

Awatar użytkownika
Pokrzyva
Posty: 245
Rejestracja: 12 mar 2017, 12:58
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: Pokrzyva »

Ja bym pokombinowala z modeliną i guzikiem :)
Tu powinien być jakiś motywujący, głęboki tekst.

Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Wyrwana głowa...

Post autor: Manhamana »

Taki ubytek uratujesz poxyliną- trzeba pomalować potem ale trzyma na amen.
Dorabiałam kawałki do lalek trzyma jak pieron- zwykła dwuskładnikowa poxylina- do tego haczyk z drucika- na końcu drucika można guzik albo coś co przytrzyma głowę- można wykorzystać hak od innej lalki i zatopić koniec w poxy- co prawda będzie mniejsza ruchomość góra-dół, ale głowa będzie się trzymać. Ja na poxy unieruchamiam haki jak są wyłamane patyczki w szyi.
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości