LITTLEST PET SHOP Blythe.

Miejsce dla lalek, które nie mają oddzielnego działu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: privace »

Niby gdzieś wspomniana przy okazji mini wersji blythe, ale te paskudy chyba zasługują na osobny wątek ;)
A skoro kupiłam właśnie swoją pierwszą (już się boję) to od razu napiszę, że spodobała mi się właściwie różowowłosa
Obrazek
A kupiłam brunetkę, bo jakoś mam wrażenie, że te blond mają wredniejsze spojrzenia ;)

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Urshula »

ojeeej,jaka śliczna!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Imago »

Zależy od egzemplarza :hyhy:
Moja Nikozja ma nieśmiałe i przestraszone, a Teodora wredne i kombinatorskie:
Obrazek
--
Oj ten zestaw z autem mi się marzy ale nie za taką cenę...
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: privace »

Urshula pisze:ojeeej,jaka śliczna!!!!!!!!!!!!!
Ale za droga dla mnie, bo kabriolet podnosi cenę ;(
Dlatego musiałam się zadowolić inną w cenie przystępniejszej dla mojego chudego portfela.
Obrazek
Jak dojdzie, to się podzielę fotkami "real".
Póki co miałam w rękach jedną i po cichutku zazdrościłam bratanicy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mangalarga
Posty: 2805
Rejestracja: 30 gru 2011, 14:03
Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Mangalarga »

Różowowłosa jest niczego sobie, aż szkoda, że nie jest sprzedawana oddzielnie.

Ja od dawna ostrzę sobie zęby na tego rudzielca :)
Obrazek

Ale na razie dzielnie wytrzymuję bez niej, z maluchów chce najpierw jeszcze przynajmniej jedną (i oby na jednej się skończyło xD ) Polly Pocket.
Obrazek

Awatar użytkownika
astridnat
Posty: 1052
Rejestracja: 25 mar 2012, 02:01
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: astridnat »

Mangalarga pisze:Różowowłosa jest niczego sobie, aż szkoda, że nie jest sprzedawana oddzielnie.

Ja od dawna ostrzę sobie zęby na tego rudzielca :)
Obrazek

Ale na razie dzielnie wytrzymuję bez niej, z maluchów chce najpierw jeszcze przynajmniej jedną (i oby na jednej się skończyło xD ) Polly Pocket.
Ja już wiem na pewno że ją kupię:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Imago »

astridnat pisze:
Mangalarga pisze:Ja od dawna ostrzę sobie zęby na tego rudzielca :)
Ja już wiem na pewno że ją kupię:)
A ja tylko czekam na listonosza, który mi ją dostarczy :rotfl:
a razem z nią przybędzie jeszcze ta panna:
Obrazek
Innymi słowy padłam ofiarą zarazy, którą rozsiałam "nieświadomie i niechcący" po blogach :rotfl:
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Dawno temu, moja pierwsza reakcja na te lalki to było: "Bleee, ale ma brzydkie oczy, w dodatku nieruchome, no i jak ona się ma do prawdziwej Blythe?". Potem naoglądałam się ich na blogach i zaraza i mnie sięgnęła. Głównie dlatego, że właśnie ich cena w marketach spadła gdzieś o 2/3... Moja też pochodzi z taniej serii, LPS Pet Sitters, tzw. z pocztówką, bo zwierzak miał dołączoną pocztówkę-zdjęcie ze swoją opiekunką:
Obrazek
Dziś to moja mała ulubienica. Nie planuję (narazie ;) ) zakupu innej, dlatego dokupiłam jej zwierzaczka, którym się opiekowała we wakacje, żeby taka samotna nie była :) . I wiecie co jest najśmieszniejsze? To, że ona ma dmuchane kółko, to rozumiem, ale żeby wieloryb miał? :rotfl:

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Imago »

Ania_DollSecondHand pisze:Dawno temu, moja pierwsza reakcja na te lalki to było: "Bleee, ale ma brzydkie oczy, w dodatku nieruchome, no i jak ona się ma do prawdziwej Blythe?". Potem naoglądałam się ich na blogach i zaraza i mnie sięgnęła.
Miałam tak samo :rotfl:
A właśnie: pisałaś, że wynalazłaś ją za ok 20zł prawda? A było ich więcej? Bo właśnie szukam takiej jak twoja, ale na Allegro jest za czterdzieści-parę złotych...
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Ania_DollSecondHand
Posty: 1398
Rejestracja: 14 sty 2012, 22:48
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Ania_DollSecondHand »

Imago pisze:
Ania_DollSecondHand pisze:Dawno temu, moja pierwsza reakcja na te lalki to było: "Bleee, ale ma brzydkie oczy, w dodatku nieruchome, no i jak ona się ma do prawdziwej Blythe?". Potem naoglądałam się ich na blogach i zaraza i mnie sięgnęła.
Miałam tak samo :rotfl:
A właśnie: pisałaś, że wynalazłaś ją za ok 20zł prawda? A było ich więcej? Bo właśnie szukam takiej jak twoja, ale na Allegro jest za czterdzieści-parę złotych...
Wydaje mi się, że była chyba jeszcze jedna taka, ale pewności nie mam. Poza tym to było już trochę czasu temu, więc musiałabym się przejechać do tego marketu. Jak tam będę, to dam Ci znać, czy była.

Awatar użytkownika
Urshula
Posty: 684
Rejestracja: 27 gru 2011, 22:45
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Urshula »

Dlatego musiałam się zadowolić inną w cenie przystępniejszej dla mojego chudego portfela.
Obrazek
No ja właśnie TAKĄ pieknotke kupiłam przed chwilą! OSZALAŁAM!zaraziłam się WIRUSEM! O.o :hyhy:

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Imago »

Ania_DollSecondHand pisze: Wydaje mi się, że była chyba jeszcze jedna taka, ale pewności nie mam. Poza tym to było już trochę czasu temu, więc musiałabym się przejechać do tego marketu. Jak tam będę, to dam Ci znać, czy była.
Super :)
Kończę OT i przeniosę się z resztą pytań na PW :pudło:
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

Awatar użytkownika
Leela
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2012, 21:17
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Leela »

Moje Blajfiątka. Miała być tylko ruda, IMO najśliczniejsza, ale one oczywiście żyją stadnie...
Obrazek
LPS Blythe podobała mi się od początku a jeszcze bardziej podoba mi się, że można je kupić w wersji bezzwierzątkowej ;) Promocje się trafiają, trzeba być cierpliwym, całkiem niedawno (maj) były w Leclercu po 20pln (pocztówkowe).
Jak mi się uda nabędę jeszcze jakąś szatynkę i opaloną.

Awatar użytkownika
privace
Posty: 2499
Rejestracja: 27 gru 2011, 12:23
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: privace »

pospamuję trochę- zdjęcie sporej gromadki robi wrażenie
http://www.flickr.com/photos/23878227@N06/7086498141

I nie wiem, czy wiecie, ale istnieje "poważny ruch społeczny" przeciwko Blythe, bo te małe paskudy trzymają petshopy na łańcuchu i ogólnie chcą przejąć władzę xD
Obrazek
dowiedziałam się o tym przeglądając między innymi (nie pijcie nic w czasie oglądania, bo grozi to zachłyśnięciem i opluciem monitora)
http://lps-przyjaciele.blog.onet.pl/131 ... 21696031,n
http://centrum-lps.blog.onet.pl/14-Cos- ... 25567625,n
więcej podobnych blogasków nie zdzierżyłam :haha:

Awatar użytkownika
Imago
Posty: 744
Rejestracja: 27 gru 2011, 21:54
Lokalizacja: JG
Kontakt:

Re: LITTLEST PET SHOP Blythe.

Post autor: Imago »

Najlepsze, że to chyba polskie "dzieci neo" tak reagują na Blythe xD
Leela podoba mi się twoja gromadka xD
"Każda głupia potrafi być czarownicą z runicznym nożem, ale trzeba wysokiego kunsztu, by być czarownicą z obierakiem do jabłek!"
http://ask.fm/ImagoImaginacjaImagowska

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości