Dal

Wszystko o tych azjatyckich pięknościach
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2012, 12:53
Kontakt:

Dal

Post autor: Ewka »

Już jest watek o pullipach, więc może osobny o Dalach.
Dal jest młodszą siostrą Pullipa, ma 26,3 cm wzrostu i charakterystyczną sfochowaną minkę;)

Oto moja Dalka - Dal Dotori, nazwałam ją Anielka. Na dzień dziesiejszy to, moim zdaniem, najpiękniejsza lalka we wszechświecie.

Obrazek

Obrazek

Są również małe Dale, które mają ok. 11 cm. Są wiernymi odwzorowaniami dużych Dali. Oto moja Nadziejka (Little Dal Soldier of Cards)

Obrazek

Awatar użytkownika
dollbby
Posty: 2001
Rejestracja: 27 gru 2011, 18:54
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: dollbby »

do mnie za holipke nie przemawiają te panny choć ta ma fajny pyszczek, ciałko wydaje się małe i kruche, zaś głowa potężna i cięzka... :| nie wiem, każdy ma inne gusta :) Fajnie że ty masz takie które ubóstwiasz:) Pierwsze zdjęcie boskie!! O.O

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2012, 12:53
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ewka »

Dziękuję, Dolby - ja własnie to w nich lubię, że mają takie pokręcone proporcje, niecodzienne, że są inne. Jak dla mnie są po prostu przepiękne:) I bardzo się cieszę, że jest tak duży wybór i każdy widzi coś dla siebie:) Ja np za diabła nie przekonam się do livek, barbie itp:)

Awatar użytkownika
rozella
Posty: 79
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:45
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: rozella »

Dale i Pullipy są prześliczne :serducho: a Twoje foty jak zawsze super ! W sumie jak się doczepic to większość lalek ma zaburzone proporcje ciała. Barbie nienaturalnie cienka talia plus nieproporcjonalnie długie nogi zakończone tycimi stopkami. Ale ja za to właśnie kocham lalki, ze nie przypominają ludzi i sa przerysowane na swój sposób :hyhy:


Awatar użytkownika
Manhamana
Posty: 1010
Rejestracja: 03 sty 2012, 10:24
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Manhamana »

Ja też te laleczki lubię platonicznie - na zdjęciach chętnie pooglądam a mieć na szczęście nie muszę ;) za to ich garderoba bardzo mi się podoba.
Za to zdjęcia kapitalne jak zwykle.
Sama mam jedynie krzyżówkę mini pullipa na ciele Baśki Fashonistas- to jest dopiero krzyżówka :rotfl:
http://klinikalalek.blogspot.com/

Nie piję, nie palę, na lale wydaję cash :)

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2012, 12:53
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ewka »

o dokładnie, ta Twoja krzyżówka jest niezła:D:D:D
własnie, ja też lalki kocham za to, że są takie róznorodne:) a rozelka ma 100% rację

Awatar użytkownika
Doll-pashion
Posty: 51
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Doll-pashion »

Dale to wspaniałe lalki i wolę je od pullipów.Oj ciągnie mnie do dwóch panien,ciągnie:3 Są o wiele mniej banalne niż Barbie czy nawet pullipy,taeyangi i Isule.Ich mina może wyrażać wiele,zależy od charakteryzacji i ustawienia na zdjęciu.

Awatar użytkownika
Doll-pashion
Posty: 51
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:36
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Doll-pashion »

Aa tak właściwie,to chyba nie pisałaś o Nadziejce na blogu,chyba że oślepłam :P

Awatar użytkownika
drutefka
Posty: 17
Rejestracja: 16 sty 2012, 14:37
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: drutefka »

Kiedy odkryłam lalki byłam wprost zaślepiona Pullipami, na Dal nawet nie spojrzałam ;) Bardzo dobrze, że nie rzuciłam się na Pullip, bo mojej Hope (Dal Charlotte) nie zamieniłabym na żadną inną lalkę :) Uwielbiam te sfochowane buźki.

Awatar użytkownika
drutefka
Posty: 17
Rejestracja: 16 sty 2012, 14:37
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: drutefka »

Kiedy odkryłam lalki byłam wprost zaślepiona Pullipami, na Dal nawet nie spojrzałam ;) Bardzo dobrze, że od razu nie rzuciłam się na Pullip, bo z czasem mi się odmieniło i teraz mojej Hope (Dal Charlotte) nie zamieniłabym na żadną inną lalkę :) Uwielbiam tą sfochowaną buźkę.

Awatar użytkownika
Ruda Mysz
Posty: 37
Rejestracja: 13 sty 2012, 20:25
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ruda Mysz »

mi na początku dale się ani trochę nie podobały. Nic a nic :D

do Cielaka swojego się przekonałam trochę, a że tanio ją znalazłam to kupiłam. Jak przyszła to po prostu zakochałam się po uszy. I ta miłość trwa do dziś, dale mają w sobie to 'coś' :D
i są chyba jednymi z bardziej charakternych lalek ;)

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2012, 12:53
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Ewka »

Doll pasion - chyba pisałam, ale teraz to mi ćwieka zabiłaś:D:D:D ale na pewno gdzieś tam jest:)
podpisuję się pod tym, co piszecie, że to bardzo charakterne i niebanalne lalki!!!

Morellowa
Posty: 2
Rejestracja: 16 sty 2012, 15:43
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Morellowa »

Ja miałam w sumie odwrotnie, bo na początku spodobały mi się Dale, a dopiero później przekonałam się do Pullipów:D

Awatar użytkownika
Wilandra
Posty: 32
Rejestracja: 15 lut 2012, 14:43
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dal

Post autor: Wilandra »

Ja mam podobnie jak Morellowa, ale jednak Dal jest u mnie No1.
Pozdrawiam serdecznie,
Wilandra's Fashion :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość