Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Postprzez Carmazin » 7 lut 2018, o 16:32

O kurczaki. I po coś je tu pokazała? Ta mulatka z białymi włosami... O matko, teraz to i ja mam ślinotok...
Carmazin

Re: Wariuję, mam chcicę na lalkę!

Postprzez Czarnab1 » 7 lut 2018, o 20:42

niemiłamonika napisał(a):Widzę że ktoś lalkowo ewoluuje w szybkim tempie hehe :).

Gdy mi się nudzi latam po necie i czasami odkrywam takie cuda. Potem szukam więcej informacji na ich temat i wpadam w sidła...
Na Numine zapoluję chyba w przyszłym roku. Mam czas, żeby psychicznie nastawić mojego partnera. Codziennie będę pokazywać mu jej zdjęcia, jak poprzednio z lalkami Demuse. W końcu pęknie xD
To fakt, kupuję ostatnio tylko kolekcjonerskie lalki. Jeśli chodzi o Barbie to teraz rozglądam się tylko za staruszkami 60/70 oraz vintage, na które ciężko trafić. Na ebay próbuję licytować tylko mi nie wychodzi i trochę odstraszają mnie ceny przesyłki. W dodatku coraz więcej sklepów dolicza opłaty importowe ebay, nawet do przedmiotów poniżej 50$ i nie mogą tego wycofać. Taką przesyłkę spokojnie przepuszczą na kontroli celnej, a tu trzeba zapłacić. :/

Carmazin napisał(a):O kurczaki. I po coś je tu pokazała? Ta mulatka z białymi włosami... O matko, teraz to i ja mam ślinotok...

Mulatka jest boska. Ma piękną afrykańska urodę, okrągłą główkę i duże usta. Mój ideał :serducho:
Czarnab1

Poprzednia strona

Powrót do Ogólnie o lalkach