Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Postprzez Dorii.86 » 25 lis 2018, o 14:31

W końcu porządne (?) zdjęcie aby się pochwalić ;) Nie myślalam, że uda mi się ją zdobyć :
ObrazekSnow White by Dorothy M, on Flickr

Fabulous Life Rayna Ahmadi Integrity Toys Luxe Life Convention 2018
Szkoda, że sprzedawca nie dorzucił lapek z długimi pazurkami...
Dorii.86

Postprzez KiciaKocia » 29 lis 2018, o 21:20

Pozwolę sobie najpierw zapuścić odpowiedni podkład muzyczny <klik!> i wio!

Jakość zdjęcia jest mocno jakaś, ale przyszła moja paczka z najnowszymi łupami lalkowymi i nie mogłam się powstrzymać!

Obrazek
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."
KiciaKocia

Postprzez Neytiri » 30 lis 2018, o 23:23

KiciaKocia, gdzie kupowałaś lalki "Z archiwum X"? I jak wrażenia? Rozpakowujesz je? :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez KiciaKocia » 1 gru 2018, o 00:15

Kupowałam je na Barbie Collector - akurat mieli promocję, że giftset dwóch był taniej niż lalki osobno. I planuję rozpakować, ale czekam na weekend i lepsze światło, żeby chociaż trochę zdjęć probić.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."
KiciaKocia

Postprzez Asiasta » 1 gru 2018, o 22:21

Nowe lalki w kolekcji :)
Tym razem mężczyźni i piękna Darla. Dzień wcześniej koleżanka oglądała Darlę i dopiero po zrobieniu zdjęcia zważyłam, że jej włosy są takie potargane. Co ona z nią robiła ;( :beczy: :o :o
ObrazekOllie Lawson as Tony Manero-Saturday Night Fever, Color Infusion 2014, Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
ObrazekDarla Daley ITBE 2015, Integrity Toys by Asiasta, on Flickr
Obrazek„Hot to the Touch” Bellamy Blue- THE INDUSTRY, The Lovesick Collection 2018 by Asiasta, on Flickr
Asiasta

Postprzez Neytiri » 1 gru 2018, o 23:20

KiciaKocia, z Barbie Collector prawie drugie tyle wychodzi sama wysyłka. Bezpośrednio z ich strony zamawiałaś czy przez jakichś pośredników?

Asiasta, piękne nowe nabytki, szczególnie pan blondyn, mega przystojniak :)
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez reiha » 20 gru 2018, o 19:49

Kupiłam w TKMaxxie rudą wrestlerkę od mattela!! Są po 60 złotych. Wcześniej kupiłam czerwonowłosą przez flte (zaraz po tym jak przeczytałam recenzję na Toy Box Philosopher), jest super, ale na razie jeszcze nic z nią nie zrobiłam, nie mam siły na nic :P Nie wiem dlaczego wyszłam z założenia, że nie są sprzedawane w Europie, ale ta z amazona na szczęście była w podobnej cenie, więc nie żałuję. Byłam pewna, że mają taki sam mold, ale jednak nie :)
Myślałam, żeby ukraść ciało dla głowy monsterkowej dyrektorki (pomijając fakt, że nie wiem czy pasują kolorem) ale mają krótkie szyje, więc jednak zrezygnuję. Jeszcze miałam spróbować z bohaterkami od DC, ale raczej też nie powinna pasować :<

Nie mogę się skupić na tyle, żeby napisać jeden akapit z sensem XD Tylko daję znać, że można je dostać u nas w sklepach.
reiha

Postprzez Czarnab1 » 21 gru 2018, o 23:25

Na koniec roku szarpnęłam się na kolejną lalkę BJD - Marmite Sue Menagerie doll z moldem Lily.
Poniżej zdjęcie z profilu producenta. Moja będzie goła i bez makijażu. Twarz i ciało oddam do pomalowania w ręce The ugliest wife. :zakochany:

Obrazeks_LILY_TAN4 by Marmite Sue, on Flickr

Plus akcesoria (obcasy)
ObrazekOrnate heel by Marmite Sue, on Flickr

Obrazekbjfeet by Marmite Sue, on Flickr

Szkoda, że na lalkę muszę czekać do kwietnia 2019. :/
Czarnab1

Postprzez barbusia77 » 7 sty 2019, o 12:52

Już kilka miesięcy minęło odkąd kupiłam ostatnią Barbie-szczurka do odratowania ;) Wczoraj znowu zaczęłam grasować po allegro :bezradny: To chyba dobry znak- bo już myśłałam że się z lalkowania wyleczyłam :blush: :haha: Mam smaka na jakąś Barbioszkę z lat 90 :mysli:
<3
barbusia77

Postprzez JoannaS » 7 sty 2019, o 15:24

Dobry znak Barbusia77 , nie ma jak trochę emocji przy poszukiwaniach , no i tak przyjemnie otwierać paczki. Mnie też wraca wena na lalki. Kupiłam w SH porcelankę, może nie antyk, ale sygnowaną i nietuzinkową. W sumie porcelanki mnie wcześniej nie wciągały, ale teraz już mam prawie kolekcję bo aż 3 :) : reprodukcję Armanda Marseila, autorską Vicki Anguish i tą nową, firmy Ashton Drake. Porcelankom zrobiono krzywdę jak zaczęto je stroić w sztuczne jedwabie i koronki, kiczowate aż zęby bolą, ale w naturalnych tkaninach odzyskują urok. Chyba muszę nauczyć się szyć.
JoannaS

Postprzez ada.otto » 7 sty 2019, o 17:18

U mnie grudzień jest zawsze bardzo lalkowy. Może to przez święta na które kiedyś zawsze dostawałam Barbie? Więc przez sam grudzień kupiłam jakoś 6 Barbie superstarek w stanie różnym i jeszcze czekam na dwie. To oznacza że przez dwa miesiące kupiłam więcej lalek niż przez cały rok...
ada.otto

Postprzez Czarnab1 » 11 sty 2019, o 22:26

Dzisiaj przyjechała DeMuse Margaux. :serducho: :zakochany:
Obrazek

Zdjęłam jej rzęsy, ponieważ były źle przyklejone. I tak idzie do przemalowania. :]
Moja lalka była sprzedawana bez makijażu. Obecny makijaż, to dzieło innego artysty, nie Nigela.
Czarnab1

Postprzez Arima » 12 sty 2019, o 18:48

Wow, rewelacja!
Wygląda jak Joan Jett. :)
Arima

Postprzez Czarnab1 » 12 sty 2019, o 22:25

Arima dziękuję. Po zmianie makijażu zrobię jej sesję i pokażę więcej zdjęć w lepszej jakości. ;)
Czarnab1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach