Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Postprzez Czarnab1 » 21 lut 2019, o 00:24

barbusiu gratuluję. Superstarka jest przecudna i w idealnym stanie. :serducho:
Czarnab1

Postprzez barbusia77 » 21 lut 2019, o 08:00

Czarna dziękuję :*
Barbie
barbusia77

Postprzez Asiasta » 23 lut 2019, o 15:33

W mojej kolekcji całkiem niedawno pojawiła się Violaine Perrin. Zawiodłam się na Integrity Toys, nie dość, że termin sprzedaży lalki był przesunięty to jeszcze zdecydowali się sprzedawać lalki z widocznymi wadami produkcyjnymi. Z tego powodu poważnie zastanawiam się nad przystąpieniem do klubu w tym roku.
Miałam dużo szczęścia, ponieważ mój egzemplarz jest całkiem udany. Aż boję się pomyśleć jakie wady produkcyjne miała Annik, której sprzedaż przełożono o kilka miesięcy na wiosnę 2019 r.
Wracając do nowego nabytku lalka jest piękna choć nie jestem nią zauroczona. Natomiast muszę pochwalić jej ubranie i akcesoria.
Obrazek2018 Beyond This Planet Violaine Perrin™ Doll Nu.Face™: The Counter-Culture Collection by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Obrazek2018 Beyond This Planet Violaine Perrin™ Doll Nu.Face™: The Counter-Culture Collection #integritytoys #integrity_toys #nuface #violaineperrin #fashiondoll by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Obrazek2018 Beyond This Planet Violaine Perrin™ Doll Nu.Face™: The Counter-Culture Collection #integritytoys #integrity_toys #nuface #violaineperrin #fashiondoll by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Obrazek2018 Beyond This Planet Violaine Perrin™ and "Eye Candy" Rayna Ahmadi Nu.Face™ by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Asiasta

Postprzez Carmazin » 8 mar 2019, o 20:35

A ja chciałam powiedzieć, że dziś zakupiłam Pullipkową bidę- takie lubię ratować :D Niestety jak większość tanich Pullipów nie ma powiek, ale mi akurat szklane oczy u nich się podobają. Ah, nie mogę się doczekać aż do mnie dotrze <3
Carmazin

Postprzez Soihime » 8 mar 2019, o 21:42

Carmazin, gdzie ty dorywasz pullipkowe trupki? 0-0
Soihime

Postprzez lwica » 9 mar 2019, o 15:56

Carmazin gratuluję nowej panny w kolekcji. :klaszcze:
lwica

Postprzez Carmazin » 10 mar 2019, o 11:39

Soihime, znajoma do mnie napisała, że ma bidę na wydanie :D Ale takie trupki się czasem na grupach sprzedażowych trafiają.
Lwica, dziękuję <3 Jeszcze nie wiem, co z niej zrobię, bo mam za dużo pomysłów XD
Carmazin

Postprzez lwica » 10 mar 2019, o 15:50

Asiasta prześliczna Barbie :serducho: i ma piękną suknię a razem z Kenem stanowią idealną parę. :klaszcze:
lwica

Postprzez Asiasta » 10 mar 2019, o 16:54

lwica napisał(a):Asiasta prześliczna Barbie :serducho: i ma piękną suknię a razem z Kenem stanowią idealną parę. :klaszcze:

Dziękuję, żałuję, że nie mam jej oryginalnego stroju.
Asiasta

Postprzez barbusia77 » 16 mar 2019, o 08:08

Asiasta śliczna Barbie! A propos Sparkle Eyes- jak to możliwe ze te kryształki nie wypadają z oczow przez tyle lat :co?: Utwierdzam sie w przekonaniu ze kiedys Mattel naprawde sie starał. Dzis takie oczka to wypadły by po kilku dniach zabawy a przeciez Barbie Sparkle Eyes nie byla lalka kolekcjonerska tylko zwykła play- line a jednak przetrwała w tak świetnym stanie :klaszcze:
Barbie
barbusia77

Postprzez Asiasta » 16 mar 2019, o 18:20

barbusia77 napisał(a):Asiasta śliczna Barbie! A propos Sparkle Eyes- jak to możliwe ze te kryształki nie wypadają z oczow przez tyle lat :co?: Utwierdzam sie w przekonaniu ze kiedys Mattel naprawde sie starał. Dzis takie oczka to wypadły by po kilku dniach zabawy a przeciez Barbie Sparkle Eyes nie byla lalka kolekcjonerska tylko zwykła play- line a jednak przetrwała w tak świetnym stanie :klaszcze:

Dziękuję. Teraz mam 2 lalki Sparkle Eyes i u obu kryształki dobrze się trzymają. Stara Barbie sporo przeszła, miała ubytek w szyi, skróconą grzywkę itp. musiałam jej podmienić ciało od Totally Hair Barbie tez po przejściach bo ma podziurawione nogi. Zaś nowa lalka wymagała jedynie umycia i rozczesania włosów.
Już od dawna obserwuję nowości Mattela, mam tez 5 współczesnych lalek i gołym okiem widać, że jakość wykonania współczesnych lalek pozostawia wiele do życzenia. Dlatego współczesnych lalek nie kolekcjonuję, tylko reprodukcje kolekcjonerskie starych lalek.
Asiasta

Re: Nowy lalkowy sklep w Uk i dla klientów z Polski ;)

Postprzez Carmazin » 19 mar 2019, o 19:45

WIECIE, CHYBA OSZALAŁAM.
Zamówiłam przed chwilką pierwszą bjd! :rotfl: :szampan: :happy:
Carmazin

Re: Nowy lalkowy sklep w Uk i dla klientów z Polski ;)

Postprzez Czarnab1 » 19 mar 2019, o 21:59

Carmazin napisał(a):WIECIE, CHYBA OSZALAŁAM.
Zamówiłam przed chwilką pierwszą bjd! :rotfl: :szampan: :happy:

Gratulacje. Pochwal sie jaką ;)
Czarnab1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach