Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Z cyklu "zwariowałam, znów kupiłam lalkę"

Postprzez Carmazin » 23 mar 2019, o 21:14

Aarjelin DOKŁADNIE, moje lalki mają droższe ciuchy niż ja i na ich włosy też poszło o wiele więcej kasy niż kiedykolwiek na moje :facepalm: W aliexpress mi te opisy przeszkadzają, doszukuj się tam człowieku rozmiaru XD

Arima napisał(a):Buty wcale nie są drogie, normalna cena. Nawet niższa niż zwykle za te pierwsze.

Arima, troszku mnie dobiłaś, wiedziałam, że to drogie hobby, ale te buciki mnie zwaliły z nóg... A w sumie to jedyna rzecz okołolalkowa, jakiej do tej pory nie nauczyłam się robić XD

Czarnab1 napisał(a):carmazin gratuluję. Śliczna BJD :zakochany:
Dziękuję :serducho:

Saga napisał(a): Te z drugiego linka są ok, "1/4: wewnętrzna rozmiar 5.3 cm * 2.2 cm" - idealnie ^^
Buty są drogie, ale jedna para porządnych w uniwersalnym kolorze/fasonie wystarczy :) No i nie musisz ich zmieniać co sezon/dwa, jak swoich xD

Skoro Flora ma stopę 5.5 to te 5.3 nie będą za małe?
Mam plan kupić jej jedną, max dwie pary porządnych butków żeby pasowały do większości stylizacji (sama też tak robię :rotfl: )
Trochę mnie przestraszyłaś tym pierwszym akapitem o acbjd XD

Mysha napisał(a):Saga, jesteś pewna, że nie mylisz Alice z Carol/Angelesque? Bo o tej drugiej to faktycznie takie opinie chodzą, natomiast na Alice nie słyszałam, żeby ktokolwiek narzekał.
Mysha, bardzo Ci dziękuję za naprostowanie bo już się przestraszyłam :boisie:

Bardzo mnie cieszy, że ekscytujecie się razem ze mną :D :serducho: :serducho: :serducho:
Carmazin

Postprzez Asiasta » 30 mar 2019, o 20:28

Z okazji 60-tych urodzin Barbie sprawiłam sobie mały prezencik, a nawet 2. Są nimi dwie Barbie reprodukcje, kupione w stanie NRFB.
Kolejnym nowym nabytkiem są bliźniaczki Eden i Lilith z zeszłorocznej kolekcji Nu Face.
W poniedziałek w kolekcji pojawi się Natalia Fatale z zeszłorocznej kolekcji Secret Lotus, Fashion Royalty.
A miało nie być lalek kupowanych poza klubem ale w krótkich włosach Natalia podobała mi się od samego początku. Żałowałam, że nie zdecydowałam się na nią gdy była dostępna dla członków klubu.
Obrazek1997 Silken Flame Barbie, Collector Edition 1962 Fashion And Doll Reproductions, Mattel by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Obrazek1995 Busy Gal Barbie, Limited Edition Reproduction Oryginal 1960 Fashion And Doll, Mattel by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
ObrazekReliable Source Eden Blair, W Club Integrity Toys 2018 #integritytoys #integrity_toys #NuFace #edenblair #fashiondolls by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
ObrazekUnknown Source Lilith Blair, W Club Integrity Toys 2018 #integritytoys #integrity_toys #NuFace #lilithblair #fashiondolls by Asiasta Dolls collector from Poland, on Flickr
Asiasta

Postprzez Aarjelin » 30 mar 2019, o 20:54

o matejko, jaka ta blondynka z piegami cudna :zakochany: taki fajny nieczęsto spotykany look jej dali :3 no niby bliźniaczki a zupełnie różne x3 w ogóle po całości całkiem miły prezencik sobie sprawiłaś :D
"You surf the way you wanna surf, I'll surf the way I wanna surf." z cudnego "Barbie: Life in the Dreamhouse" x3
Aarjelin

Postprzez Asiasta » 30 mar 2019, o 21:40

Aarjelin napisał(a):o matejko, jaka ta blondynka z piegami cudna :zakochany: taki fajny nieczęsto spotykany look jej dali :3 no niby bliźniaczki a zupełnie różne x3 w ogóle po całości całkiem miły prezencik sobie sprawiłaś :D

Dziękuję, o Barbie repro w czerwonym płaszczu marzyłam od dawna. Ostatni cel to repro w sukni ślubnej :D :serducho:
Asiasta

Postprzez lwica » 31 mar 2019, o 14:16

Asiasta gratuluję bardzo. :klaszcze: Śliczne panny sobie sprawiłaś repro w czerwonym płaszczu wygląda nieziemsko a blondynka z piegami faktycznie dość rzadko spotykana i pewnie dlatego taka śliczna. :serducho:
lwica

Postprzez Ner » 1 kwi 2019, o 17:41

Kocham zdjęcie blondynki z piegami. Jest magiczna :)
Ner

Postprzez Asiasta » 1 kwi 2019, o 18:02

Dziękuję. Eden to moja ulubiona blizniaczka. Kolejną nową lalka w klekcji jest Natalia Fatalé, Fashion Royalty
Obrazek
Obrazek[
Asiasta

Postprzez Carmazin » 1 kwi 2019, o 18:28

Blondynka z piegami jest niezwykła, ale klasyczna uroda w postaci ciemnych włosów i czerwonych ust zdobyła moje serce <3 I Repro i Lilith, są cudowne :serducho:
Carmazin

Postprzez Ner » 3 kwi 2019, o 09:55

Zwariowałam! Miałam za dużo lalek... to mam ich jeszcze więcej :)
(Jadą do mnie dwie fashionistki i Merida)
Ner

Postprzez Soihime » 3 kwi 2019, o 10:07

Kupiłam Barbie curvy yoga i zestaw mebelków "zmywarka do naczyń". Także w końcu w domku Akihide nie będzie musiał zmywać w misce xD.
Soihime

Postprzez Neytiri » 3 kwi 2019, o 20:54

Promocje w Empiku skusiły, 3 MtM jadą do mnie nieświadome że posłużą jako dawczynie ciałek :D
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez Pentesilea » 4 kwi 2019, o 16:24

Neytiri - zapowiadają się jakieś cudne sesje, coś tak czuję. :D

A ja kupiłam sobie drugą Truskawkę z zamiarem repaintu, a przyszła mi z idealnym makijażem. :D
Pentesilea

Postprzez lwica » 4 kwi 2019, o 19:49

Dziewczyny gratuluję Wam kochane bardzo nowych lalek. :brawo: Oj ale fajnie lalkowo się zrobiło na forum,super. Także jak przyjdą nowe nabytki to proszę wrzucać zdjęcia będziemy wszyscy podziwiać. :)
lwica

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach