Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Luźne rozmowy o lalkach

Re: Zwariuję, znowu nie kupiłam lalki:(

Postprzez ingrid » 7 gru 2015, o 22:59

Jestem chyba kompletnie załamana :( . Na Allegro mieli aukcję idealną dla mnie, Astranova Monster High, nowa, ale naga, bez tych tanich ciuszków i prawdopodobnie bez tego latającego ustrojstwa na baterie. Wyceniona za jedyne ok. 25zł, ale oczywiście licytacja (nie cierpię licytacji!). Przygotowałam dla niej komplecik, w którą potencjalnie bym ją odziała i ma nawet przygotowane swoje miejsce na półce w towarzystwie robotów Ellee i Robecci, ale ktoś mnie przebił w ostatnich sekundach o złotówkę, a licytowałam dość wysoko, jak za gołą lalkę. Mam nadzieję, że Mattel jeszcze ją wyda, w jakiejś ciekawszej odsłonie i normalnej miłosiernej cenie, bez tandetnych fruwających dodatków, za które trzeba płacić po 400zł, a które tylko zaśmiecają miejsce na półce i podnoszą cenę do jakiegoś astronomicznego wymiaru.

Zamiast zrobić ładne, ciekawe mebelki, np. łóżko dla Cleo, lub rattanowe mebelki dla Jane, to walnęli ohydną nic nie przypominającą plastikową tandetę na baterię, tylko chyba po to, aby zepsuć mi możliwość kupienia postaci-Kosmitki, na którą wyczekiwałam od tak dawna.

Nie wiem, czy wypada mi płakać, ale popłakałabym sobie może trochę ..................... :face:
ingrid

Postprzez Moony » 23 gru 2015, o 16:16

Podzielę się wyjątkowo frustrującą historią z wczoraj:

poszłam do Tesco, przywabiona promocjami na Monsterki, głównie w poszukiwaniu Mouscedes- poza uwielbianiem lalek, uwielbiam też szczury i inne gryzonie, więc ona uosabia wiele rzeczy, które kocham. :D
Niestety, na półkach natknęłam się na Ellę i Lunę... bez Myszorka. Natomiast po chwili pojawił się Pan z Tesco, jeden z tych, którzy zbierają rzeczy po sklepie a potem rozwożą do domów klientom. W rękach trzymał... Ellę, Lunę I Mouscedes! Podbiegłam zaraz spytać, czy mają je dostępne jeszcze gdzieś na magazynie alboco... odpowiedział, że nie, i tylko tu musiał znaleźć wszystkie 3, bo klient chciał jedną z nich, ale nie wie, którą. Obiecał, że jak tylko jedna zostanie wybrana, to odniesie mi pozostałe. Trzeba mu oddać honor, bo wrócił do mnie. Ale bez Mouscedes. :<

Na pocieszenie kupiłam sobie Lornę, która pojawiła się nagle na półce, kiedy przechodziłam wzdłuż niej po raz 50ty. Pewnie ktoś odłożył.
Moony

Postprzez Neytiri » 29 gru 2015, o 23:12

Od dłuższego czasu poluję na ciemnoskórą lalkę Stardoll. Ostatnio znalazłam licytację jednej na ebayu amerykańskim, ale trwała akurat w okresie świątecznym i kończyła się w poniedziałek. Korzystałam z usług FLTE/Amerykanoss, ale mieli wtedy wolne i nie ustawili mojej oferty w licytacji. Przepadła w dość przystępnej cenie.
W dodatku dorzuciłam na doczepkę do tego zamówienia jedną Barbie Made to Move, a teraz chcą mi ją wysłać samą, zupełnie mi się to nie opłaca. Jak pech to pech :(
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez Pink Flamingo » 31 gru 2015, o 15:35

Przyjdzie jeszcze do Ciebie :) Czasem tak jest, że nie tą drogą, to inną.
Pink Flamingo

Postprzez Neytiri » 1 lut 2016, o 19:07

Czemu wiecznie tylko ja jęczę w tym wątku? ;p

Dziś rozpaczam z powodu przegapionej licytacji lalki Hasbro, postaci Qui-Gon Jinn z Gwiezdnych Wojen. Dosłownie w ostatnich minutach zagapiłam się w internecie i zorientowałam pół godziny później, że aukcja się skończyła ;___; A Taki fajny, z peleryną i za grosze poszedł do kogoś bardziej rozgarniętego. Najbardziej nie mogę sobie darować, że tak często mi się to zdarza, za gapowe się płaci :(
Mój amatorski Dollhouse, mały, ale cieszy :)
19.05 Nowy post Majówka z South Beach Barbie
Instagram: neytiri_dollhouse
Neytiri

Postprzez marioletta » 1 lut 2016, o 21:41

krążyłam wokół lati i krażyłam ...... aż cenę podnieśli ..... :/
marioletta

Postprzez EvilCupcake » 14 mar 2016, o 20:22

Buuu przegapiłam na olx Cupid monsterkową za 35 zł. ;(
EvilCupcake

Postprzez lwica » 14 mar 2016, o 21:36

EvilCupcake głowa do góry jeszcze znajdziesz swoją wymarzoną monsterkę.
lwica

Postprzez EvilCupcake » 17 mar 2016, o 03:01

Dzięki za miłe słowa lwica! Niestety ostatnio mam same lalkowe bóle, bo choruję jeszcze na The Dazzlings z Equestria Girls, ale problem jest taki, że nie chcę Adagio śpiewającej po Polsku. xD Pora zapolować na grupach poniaczowych.
EvilCupcake

Postprzez KiciaKocia » 17 mar 2016, o 12:57

EvilCupcake napisał(a):Dzięki za miłe słowa lwica! Niestety ostatnio mam same lalkowe bóle, bo choruję jeszcze na The Dazzlings z Equestria Girls, ale problem jest taki, że nie chcę Adagio śpiewającej po Polsku. xD Pora zapolować na grupach poniaczowych.

A może by zamówić ten zestaw z FLTE? Wtedy na pewno nie śpiewała po polsku.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."
KiciaKocia

Postprzez Licho » 21 mar 2016, o 12:50

Jestem tak strasznie smutna, zła i przygnębiona...zabrakło mi ułamka sekundy do przelicytowania na ebayu pięciu używanych skipperek :(
Obserwowałam je od 1,5 tygodnia i dopiero w ostatniej godzinie ktoś inny się włączył w licytację, oboje mieliśmy ceny maksymalne, które aktualizowaliśmy :zalamka: i..iiii..ten ktoś podbił po raz kolejny a mnie zabrakło sekundy :beczy: :beczy: :beczy:
Licho

Postprzez lwica » 21 mar 2016, o 13:04

Licho nie martw się ja ostatnio miałam tak samo jak licytowałam Tereskę w ostatniej sekundzie ktoś mnie przelicytował ale ponieważ uważam że co nas nie zabije to nas wzmocni kupiłam sobie na poprawę nastroju inne laleczki.Więc głowa do góry i kup sobie coś innego na pocieszenie.
lwica

Postprzez Licho » 21 mar 2016, o 15:07

Dziękuje za pocieszające słowa. Niestety wszystkie aukcje są takie same i zawsze może pójść coś nie tak. Ehhh...tak, mam już coś na oku na pocieszenie ;)
Licho

Postprzez Lacrima » 11 kwi 2016, o 17:27

Nie wiem czy to dobry temat, ale... kupiłam 6 lalek bo wśród nich była secret spells Barbie, jedyna której mi brakuje do kompletu. Zamiast niej dostałam jakąś superstarę! Oczywiście piszę do sprzedającej a ta odpisuje, że ją zgubiła, ale nie zmieniła zdjęcia w aukcji i wysłała mi jakąś inną. To jest niepoważne! Najchętniej zwróciłabym je wszystkie...
You can't buy happiness, but you can buy dollies. And that's kind of the same thing.
Mój flickr: http://www.flickr.com/photos/[email protected] ... 910744495/
Lacrima

Postprzez KiciaKocia » 11 kwi 2016, o 17:41

Osobiście bym chyba odesłała wszystkie - rozumiem, nie chciało jej się zmienić zdjęcia, ale sorry, po zakończonej aukcji mogła do ciebie napisać i wyjaśnić, że ta-a-ta lalka jest niedostępna i czy ci to nie przeszkadza. Chyba, że bardzo ci zależy na pozostałych pięciu to wtedy je zostaw.
"Nikt, kto wymiotuje, nie wygląda elegancko, a już widok rzygającego smoka jest chyba najgorszy."
KiciaKocia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólnie o lalkach