Źle mi w tym momencie cytować dwie wypowiedzi jednocześnie.Elka pisze:No to chyba że tak ale następnym razem dobrze by było zacytować do czego albo do kogo tyczy się myśl, tym bardziej, że wypowiedzi jest więcej i ktoś może coś nieopatrznie odebrać. Tak jak ja teraz.
Niechciane
- Miranda
- Administrator
- Posty: 1684
- Rejestracja: 26 lip 2015, 13:07
- Kontakt:
Re: Niechciane
- ingrid
- Posty: 1225
- Rejestracja: 23 wrz 2015, 23:21
- Kontakt:
Re: Niechciane
No to ja mam chyba podobnie, jak Miranda. Swego czasu dawno dawno temu uzbierałam sporo lumpeksowo pchli targowych lalek, takie BB i TnT, lata 90, królewny, plażowe itp. itd., aż zaczęły pojawiać się u mnie lalki nrfb z różnych dziedzin i te staruszki, trupki poszły wpierw do pudełka, aż postanowiłam je masowo sprzedawać, za niewielkie sumy. Doszłam do wniosku, że nie jestem w stanie im wiele dać od siebie, szczególnie, że były to lalki, których raczej bym nie kupiła nawet w pudełku. U mnie przeszły dom adopcyjny, odświeżenie, spa i poszły w inne ręce. Denerwowało mnie również, że ktoś użył sobie lalkę, wyświechtał, porzucił, a mi pozostawił, jak ogryzek, gdzie i tak nie byłam zupełnie obojętna na ich los. Nie chciałam poprzestać tylko na lalkach "darowanych" uszczęśliwiona na siłę. Nie jest tak, że mam u siebie drogie i wyrafinowane lalki, ale takie, które bardzo mnie inspirują, a do bezimiennych trupków niestety nie miałam pomysłu. Mam nadzieję, że znalazły troskliwe ręce, zdolnych artystów ooak, lub kogoś, kto lubi robić rerooty, szyć i dopieszczać takie lalki no name.
W dzieciństwie też nie miałam wielu lalek, ale miałam wiele lalkowych marzeń i wolałam sprzedać 10 trupków, aby kupić np. jedną Pocahontas Mattel lata 90 nrfb, którą bardzo pragnęłam mieć. Ogólnie sprzedałam ok. 70 tak zwanych "niechcianych" lalek.
W dzieciństwie też nie miałam wielu lalek, ale miałam wiele lalkowych marzeń i wolałam sprzedać 10 trupków, aby kupić np. jedną Pocahontas Mattel lata 90 nrfb, którą bardzo pragnęłam mieć. Ogólnie sprzedałam ok. 70 tak zwanych "niechcianych" lalek.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości